БРОВАРИ +23
НБУ USD 26.93

Карантин шаховим турнірам не завада!

У травні Федерація шахів міста Бровари розпочала серію всеукраїнських онлайн турнірів. З 2-го по 23-тє травня відбулись змагання з швидких шахів «GRAND-PRIX BROVARY 2020» для дітей віком до 12-ти років. А вже цієї суботи, 30-го травня стартує новий турнір для старших шахістів, вікової категорії до 16-ти років. Турніри проводяться на інтернет майданчику www.chess.com за підтримки меценатів, тобто із цікавим призовим фондом.

Як зазначає президент броварської Федерації та організатор даних турнірів, Семен Гребенюк, основною їх метою є популяризація шахів серед дітей та молоді, особливо в умовах карантину: «Сучасні технології розширяють кордони, і для проведення шахових турнірів, як виявилось, перепон немає навіть під час карантину. На наш перший турнір ми зібрали досить велику аудиторію, у трьох етапах прийняли участь близько 380 учасників, зі всієї України, а також із країн ближнього зарубіжжя. Наші броварські діти-шахісти успішно виступили, хоча в суперфіналі нам трохи не пощастило – максимально 16-те місце зайняли, але це теж хороший рівень серед професіоналів».

Тепер до запуску готується новий всеукраїнський турнір, для старшої вікової категорії, і масштаби його очікуються ще більші. В будь-якому разі броварську Федерацію шахів вже відмітили на загальнонаціональному рівні: сучасний формат змагань, доступність та безкоштовна участь для всіх бажаючих, чималий призовий фонд. Бровари нині знані на шаховій спортивній арені України.

Семен Гребенюк зазначив, що після першого турніру Броварська група шахів на платформі стала досить популярною, поповнилась значною кількістю спортсменів. Для трансляції турнірів онлайн, вони організували окремий Ютуб-канал «Шахмати Semiks Chess», на якому можна спостерігати за іграми у прямому ефірі, з коментарями відомих шахових спортсменів та тренерів.

До Дня захисту дітей, 1 червня, відбудеться окремий онлайн турнір, виключно для броварських дітей, які люблять та займаються шахами. Всю інформацію про шахові турніри та реєстрацію на ігри можна знайти на Фейсбук сторінці Федерації шахів Броварів Chess-Brovary.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 03 липня 2020, 15:57

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ