БРОВАРИ +23
НБУ USD 26.93

Броварські спортивні заклади готуються до відкриття

У червні в Броварах розпочинають роботу заклади фізичної культури та спорту, поки в обмеженому режимі COVID-карантину, але відкриваються. Сьогодні їх готовність до відкриття почала перевіряти спеціальна комісія Броварської міської ради на чолі з Дмитром Рожковим – начальником Управління фізичної культури та спорту БМР.

Постановою головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшка, що набуває чинності з 1-го липня 2020 року, визначено цілий перелік рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів. Серед них:

- обов’язковий температурний скриніг працівників та відвідувачів;

- обмеження по кількості відвідувачів: не більше однієї особи на 10 м кв площі зали для індивідуальних занять, та не більше однієї особи на 5 м кв площі для групових занять (але не більше 10-ти осіб у групі);

- заняття на кардіо-тренажерах з тривалим циклом використання із обов’язковим дотриманням дистанції не менше 2,5 метра;

- наявність антисептиків для обробки рук на вході та у залах, наявність дезінфекторів для обробки підлог та поверхонь, засоби індивідуального захисту для працівників (захисні маски), але для спортсменів активних видів спорту – не вимагається тощо.

Також після 1-го червня дозволяється відкрити басейни з дотриманням санітарно-гігієнічних норм, виконанням протиепідемічних заходів та обмеженням по кількості людей на доріжках. Однак функціонування спа-зон, надання послуг массажу, роботу фітнес-барів і дитячих кімнат при спорт-клубах поки заборонено.

Kupava 2

Враховуючи вищезазначені та решту умов, викладених у Постанові, спеціальна комісія БМР інспектувала броварські комунальні спортивні заклади, перевіряла їх готовність до роботи у нових умовах та надала ряд рекомендацій і зауважень.

Сьогодні комісія відвідала басейни Купава та Оздоровчо-реабілітаційного центру, Спортивний комплекс «Світлотехнік», зал боксу, МФК та центральний стадіон, Шаховий клуб міста. Перевірка показала, що заклади практично готові до запуску роботи. Є в наявності антисептики, дезінфектори, багаторазові маски індивідуального захисту, які надано броварським відділом охорони здоров’я. Також мають термометри для скринінгу персоналу та відвідувачів. Основні зауваження комісії були по документам: графіки дезінфекції приміщень, інструкції тощо.

box

«Всі необхідні засоби у спортзакладах є. Питання обмеження кількості людей для великих залів вирішено за рахунок тимчасових перегородок, плюс контроль персоналу та тренерів. У понеділок, 1го червня, буде повторний об’їзд спортивними гзакладам – перевірка усунення недоліків, а далі вже можна відкриватися, - говорить Дмитро Рожков. – Басейнам на запуск потрібно більше часу. Лише щоб прогріти воду у тій же «Купаві» необхідно 6 днів, а ще басейни мають здати проби води на відділ лабораторних досліджень, результати готують 3-4 дні. Тобто басейни відкриються трохи згодом».

Дмитро Анатолійович також наголосив, що їхня комісія перевіряє лише комунальні заклади, адже інспектувати приватні вони не мають права. Але якщо хтось із підприємців окремо звернеться до них з таким проханням – міське Управління спорту готове приїхати і надати консультації приватним фітнес-клубам чи залам для відкриття в умовах карантинних обмежень. В будь-якому разі, Управління чекає, що приватні заклади також відповідально поставляться до протиепідемічних заходів і будуть дотримуватись їх для загальної безпеки.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 03 липня 2020, 15:57

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ