БРОВАРИ -16
НБУ USD 28.19

Контроль за транзитом через Бровари: 7 протоколів за вихідні

В Броварах діє заборона транзитного руху великовагового транспорту через місто. Але це обмеження кермувальники вантажівок охоче ігнорують, тим більше зараз триває капітальний ремонт дорожнього покриття на Об’їзній дорозі, що значно уповільнює рух. Тож, задля економії часу та мінімізації простою в заторах, водії прямують до пункту призначення через місто, і тим самим нищать дорожнє покриття передусім вулиці Київської та ускладнюють міський рух. У літню спеку руйнівний вплив на асфальтне покриття збільшується в декілька разів.

Саме тому працівники Броварського відділу поліції взяли цю ситуацію під посилений контроль. Минулого тижня патрульними було складено 7 адміністративних протоколів за ч. 1 ст. 122 КУпАП (прим. - перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху, зокрема порушення вимог дорожніх знаків).

Поліціянти і надалі планують працювати в такому режимі. За словами Олега Петренка, начальника Броварського відділу поліції, стаціонарний пост встановити вони не зможуть, але мають на меті зупиняти вантажні автомобілі під час руху для перевірки маршруту руху та фіксації порушень ПДР.

Тож щоб уникнути неприємностей, радимо водіям оминати Бровари та планувати свій рух Об’їзною дорогою.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ