БРОВАРИ +9
НБУ USD 27.98

Броварському району – бути!

30 червня стало визначним днем у боротьбі за справедливий районний поділ. Саме цього дня парламентський комітет ухвалив рішення про створення окремого Броварського району з центром у Броварах.

Профільний підкомітет Верховної ради України вніс зміни до постанови щодо утворення укрупнених районів на Київщині. Згідно до цих змін, утворюється новий Броварський район, до якого не будуть долучати Бориспіль – він стане окремою одиницею районного поділу.
Відповідно до нового проекту, районів буде одразу два: Броварський та Бориспільський. До Броварського увійдуть населені пункти теперішніх Броварського, Баришівського та Згурівського районів та міста Бровари й Березань. До Бориспільського увійдуть населені пункти Бориспільського, Переяслав-Хмельницького та Яготинського районів, а також міста Бориспіль та Переяслав.

«Ми дали доручення КОДА зібрати лідерів місцевого самоврядувавання та представників громад лівобережної Київщини. Усього було зібрано 14 голів громад, 12 з яких проголосували за Броварський та Бориспільський райони. Саме ця пропозиція і присутня в комітетській редакції», - зазначив на засіданні Віталій Безгін, голова підкомітету.
Міський голова Броварів Ігор Сапожко на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці привітав броварчан з перемогою та подякував їм за небайдужість: «Вдячний кожному з Вас за активну позицію. Разом ми відстоювали наше право стати центром новоствореного району і разом ми перемогли!»

Останнім кроком до затвердження Броварського району стане засідання Верховної Ради, на якому і мають ухвалити відповідний законопроект.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ