БРОВАРИ +16
НБУ USD 27.74

Нові зони для відпочинку, ремонт школи та бездоганно рівний асфальт – благоустрій міста триває

Вчора виконавчі служби разом із міським головою Ігорем Сапожком провели інспектування робіт на різних об’єктах Броварів. Перевірили як виглядає ремонт в гімназії на Торгмаші, чи зручно пересуватися новими міжбудинковими проїздами та узгодили подальший план будівництва «Алеї кохання», що на вулиці Короленка. Детально про результати цього виїзду читайте в матеріалі «Громадського ревізора».

Комісія в гімназії Олійника
У гімназії ім. С. І. Олійника активно тривають ремонтні роботи на першому поверсі. Підрядники оновлюють вестибюль та санвузли, а також замінили всі комунікації для комфортного функціонування навчального закладу. Зізнаються, що працюють активно та якісно, щоб встигннути завершити роботи до вересня.

gimnasia2

Оглянувши виконаний обсяг роботи, Ігор Сапожко зазначив, що закладу не завадять деякі вдосконалення, аби дітям дійсно подобалося і було зручно проводити час у школі. Для цього міський голова запропонував додаткове фінансування на ремонт каналізації навчального закладу та заміну старих дерев’яних дверей на вході. За його словами, їх слід замінити на сучасні зі скла: це додасть світла першому поверху та зробить вхід для школярів більш комфортним.

gimnasia

Капремонт міжбудинкових проїздів на Торгмаші

Нещодавно завершилися роботи з капітального ремонту міжбудинкових проїздів по вул. Володимира Великого 10-10А. Крім тротуарів та асфальтування проїзної частини, тут виконали гарне озеленення та замінили старі лавки на нові. Підрядники вже облаштували зони паркування автомобілів та сміттєвого майданчика для зручності місцевих жителів.

volodymera2

Комісія на чолі з міським головою здійснила прийом робіт по облаштуванню цієї території та, користуючись нагодою, поспілкувалась із мешканцями: «Ми щиро вдячні за проведений ремонт нашого двору – така краса вийшла! Ви дуже багато зробили не лише для нашого будинку, але й для Броварів загалом», - дякували жителі будинків Ігорю Сапожку.

«Алея кохання», ІІ-га черга
Між вулицями Короленка та Петлюри триває будівництво ІІ-ї черги «Алеї кохання». Аби виконати заплановані тут роботи, довелось демонтувати близько 100 погребів та домовлятися з їхніми власниками. Нині на «Алеї» укладають доріжки, планують озеленення та запуск системи автоматичного поливу майбутніх газонів.
aleya
Реконструкція цієї ділянки також зачепила улюблену зону місцевих дітей – майданчик «Американські гірки». Зараз тут вже демонтували старі понівечені конструкції і планують встановлення нових сучасних гойдалок та гірок. Управління БЖКГІТ планує завершити майданчик до осені.

Міжбудинкові проїзди вул. Короленка 54А, 60А-Б

Паралельно з будівництвом «Алеї кохання» Ігор Сапожко перевірив як проводяться ремонтні роботи біля будинків по вул. Короленка 54А та 60А-Б. Підрядники продемонстрували нові пішоходні зони та розповіли як саме планують розширювати зони паркування авто. Важливим є те, що цей проект ремонту передбачає збереження дерев, яких на цій ділянці росте доволі багато. Завдяки такому рішенню по закінченню облаштування на подвір’ї з’явиться затишний міні-парк, в якому можна спокійно прогулятися з дітьми, посидіти в тіні та насолодитися свіжим повітрям.

korolenka

Бачимо, що незважаючи на карантинні обмеження, у місті активно провадяться ремонтні роботи та будівництво, під які виділяється суттєве фінансування. Все ж таки карантин колись та й закінчиться, а краса облаштованих оновлених вулиць, скверів і шкіл буде приємною втіхою для броварчан.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ