БРОВАРИ -16
НБУ USD 28.19

Ігор Сапожко привітав поліціянтів та вручив ключі від двокімнатної квартири

Сьогодні, 3 липня, представники броварського відділу поліції відсвяткували особливу дату — 5 років від дня створення цього органу в Україні.

Урочисте привітання почалося з теплих та щирих слів підтримки від керівництва:

«Ми розуміємо, що кожен з вас на посту виконує не просто державну функцію, а функцію захисту нашого міста та його жителів. Ті обов’язки, що покладені на вас — це велика відповідальність».
Police1


Міський голова особисто привітав захисників броварської громади та подякував за їхню сумлінну працю. Правоохоронців нагородили приємними відзнаками: новими спеціальними званнями, почесними грамотами та подарунками від представників місцевих компаній. Бажання привітати та підтримати броварських поліціянтів виявили генеральний директор ТОВ «Київгума» Андрій Острогруд та керівник «ТехЕнергоТрейд» Сергій Богуцький: вони подарували броварському відділу нові ноутбуки.

«Ви вибрали непросту дорогу. Безперечно — одну з найважчих професій. Ми щиро дякуємо за ваш вибір захищати нас і бажаємо, щоб ця робота була приємною для вас. Сподіваємося, що нові ноутбуки полегшать її та зроблять комфортнішою. Місцевий соціальний бізнес допомагає і буде допомагати поліції у нашому місті», — зазначили представники компаній під час виступу.

Особливий подарунок вручив Ігор Сапожко — службовий ордер на двокімнатну квартиру в Броварах. Його отримали Локоть Антон Андрійович та Левкович Оксана Валеріївна
— подружжя, що разом працює в Броваському віділенні поліції та виховує маленьку донечку.

Police2

«Громадський Ревізор» приєднується до привітання правоохоронців та безмежно дякує за спокій та порядок, який вони забезпечують в нашому рідному місті.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ