БРОВАРИ -17
НБУ USD 28.19

Центр зайнятості навчає онлайн

Карантинні заходи на багатьох підприємствах стали причиною значного скорочення виробництва, або навіть його зупинки. Тож не дивно, що кількість безробітних за останні місяці значно виросла, а значить потреба у роботі Центру зайнятості є необхідною як ніколи. 


Отримання допомоги по безробіттю, пошук нової роботи чи перепрофілювання – це все у компетенції спеціалістів БЦЗ. Щоденно фахівці Відділу активної підтримки безробітних тримають зв'язок з клієнтами у телефонному режимі та консультують їх за допомогою онлайн-ресурсів. Спеціалісти знайомлять з основними послугами, які надає служба зайнятості, наявним переліком вакансій, допомагають у складанні резюме. Особливу увагу акцентують на перевагах легальної зайнятості та ризиках нелегальної трудової міграції.

Під час карантинних заходів броварчани мали змогу безпечно та ефективно користуватись електронними сервісами ДСЗ: «Електронний кабінет шукача роботи», «Профорієнтаційна платформа», «Освітній портал», а також проходити різноманітні освітні онлайн-курси (Prometeus, LingvaSkills, Coursera, «Дія. Ціфрова освіта» тощо). Наведемо посилання на деякі з них нижче:

Освітній портал ДСЗ https://skills.dcz.gov.ua/
Дія. Цифорова освіта https://osvita.diia.gov.ua/
Прометеусhttps://prometheus.org.ua/
Curserahttps://www.coursera.org/

З початку карантину Броварським міськрайонним центром зайнятості було проведено 24 інформаційних вебінари на теми: «Особливості відвідування служби зайнятості під час карантину», «Сучасні інструменти професійної орієнтації», «Складання резюме», в якихвзяло участь 143 особи. Ще більше 800 осіб отримали індивідуальну інформацію в телефонному режимі . Найближчим часом також заплановано проведення вебінарів на теми: «Відеорезюме - інноваційний інструмент пошуку роботи» та «Готуємося до відкриття власної справи».

Усіх зацікавлених в навчанні чи пошуку роботи завжди готові проконсультувати спеціалісти відділу активної підтримки безробітних за телефоном:8 (04594) 6-64-21.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ