БРОВАРИ +16
НБУ USD 27.74

Відновлення благоустрою взяли під пильний контроль

Вже деякий час маємо у місті проблемну ситуацію з відновленням благоустрою після ремонтних робіт комунальних служб. Мова іде, в першу чергу, про відновлення дорожнього покриття, вулиць чи площ, які розривають під час проведення ремонтних робіт КП «Броваритепловодоенергія».


Начальник відділу контролю за станом благоустрою управління інспекції та контролю БМР Михайло Черняк розповів, що  фактично служби мають виконувати аварійні роботи протягом двох тижнів. Цей термін включає також час на відновлення благоустрою території та приведення її у початковий стан. Однак, нині ці нормативи систематично не виконуються. «Нові розриття постійно з’являються по місту, а старі подовгу лишаються не доведеними до ладу. Об’єктивна причина цьому є: у КП «Броваритепловодоенергія» не вистачає коштів на покриття витрат з відновлення благоустрою, але ситуацію якось треба вирішувати», - коментує Михайло Васильович.

Ніхто не сперечається – ремонтні роботи мережі водопостачання, каналізації тощо проводити необхідно і важливо. Але коли розриті дороги у місті стоять довгий час, а відновлення порушеного благоустрою території не відбувається – питання треба вирішувати більш рішуче.

Лише вчора на загальній нараді зі службами Ігор Сапожко говорив про це з директором КП «Броваритепловодоенергія» Оксаною Краснощок: «Вулиця Сергія Москаленка –  одна з центральних артерій міста – вже півтори тижні стоїть розрита вашим підприємством, без жодного руху. Дайте мені терміни закінчення  даних робіт і хто буде виконувати асфальтування. Надалі будете здавати роботи Богдану Миколайовичу, під акти виконання».

А вже сьогодні, Богдан Мельниченко, начальник Управління інспекції та контролю, представив на виконкомі проект Рішення «Про затвердження бланку акту відновлення благоустрою під час земляних та монтажних робіт…». Це типовий документ, за яким Управління прийматиме роботи пов’язані з розриттям дорожнього покриття вулиць, майданів, площ і т.д. Чи допоможе даний документ своєчасно та якісно виконувати комунальним підприємствам Броварів відновлення благоустрою – побачимо згодом, адже виконком даний проект Рішення погодив.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ