БРОВАРИ -16
НБУ USD 28.19

Місто продовжує осучаснювати вулиці у районі Торгмашу

Торгмаш – чи не найстарший район у Броварах. Будинки, що тут знаходяться, побудували майже 40, а то і 50 років тому назад. В деяких необхідно замінити вікна, зробити поблизу нові тротуари та облаштувати пішохідні доріжки. Як відбувається цей процес і що вже встигло зробити місто в цьому районі – «Громадському Ревізору» розповіла депутат команди Ігоря Сапожка «Єдність» Людмила Темченко.

Сьогодні зранку, 10 липня, біля будинку за адресою Броварської сотні, 16, розпочали асфальтування дорожнього покриття внутрішньо-будинкового проїзду. Раніше за сприяння депутата тут вже були проведені ремонтні роботи на інших об’єктах, завдяки яким проживання стало набагато комфортнішим.

«Будинок на вулиці Броварської Сотні, 16, вже давно потребував ремонту. Його жителі одразу звернулися до мене з важливим проханням замінити тут дах, щойно я стала депутатом. Мешканці останніх поверхів скаржилися на плісняву та сирість, яка почала з’являтися в їх квартирах через стару крівлю. Вони, навіть, не могли зробити ремонт своїх приміщень, оскільки без капітального ремонту даху всі старання були б марними», – розповідає депутат.

BRS3

Роботи планували розпочати одразу після виділення коштів та розробки проекту, підготовку якого особисто контролювала депутат. Але в той же час у місті згорів дах житлового будинку на вулиці Небесної Сотні, і проект було відкладено на певний час. Людмила Темченко зізнається, що хвилювалася через неочікувану зміну термінів, бо для неї «відтермінувати» – не означає «забути». Та після завершення робіт з аварійним дахом, у жителів будинку Броварської Сотні, 16, також з’явилася нова якісна покрівля. Людмила Темченко розповіла про їх враження:

«Люди залишися дуже задоволені і щиро дякували! Хочеться довести до логічного кінця проект по облаштуванню цього будинку і ось тепер вирішуємо нагальну проблему з ямами біля нього. Разом з КП «Бровари-Благоустрій» ми розпочалися ремонтні роботи по асфальтуванню двору. Також маємо в планах замінити вікна у під’їздах та зробити сучасні тротуари біля входу».

Цього року за ініціативою депутата в районі Торгмашу облаштували ще дві вулиці. Так у будинку за адресою Гельсінської групи, 7, був зроблений капітальний ремонт шатрового даху та сучасний асфальт поряд. А міжбудинкові проїзди на вулиці Володимира Великого, 10-А настільки змінилися після капітального ремонту, що цей двір став зразком для всіх інших подвір’їв у районі.

BRS4

«Перший пункт в моїх депутатських планах – ремонт вулиці Володимира Великого 10 і 10 А. Тут поруч знаходиться супермаркет «Фора», і вантажні машини, щоб заїхати, буквально, розверталися біля під’їздів жителів. Асфальт був розбитий настільки, що після дощу місцеві не могли тут пройти. Я звернулася до міського голови з проханням зробити капітальний ремонт. Мешканці не вірили, що тут буде така краса! Ігор Васильович одразу відреагував, тому ми доволі швидко розпочали роботу. Перед підготовкою проекту попросили місцевих розповісти нам про свої побажання з приводу ремонту, щоб зрозуміти як зробити двір комфортним, в першу чергу, для них», – згадує про початок робіт на цій вулиці Людмила Темченко.

BRS1

В процесі ремонту тут піднявся тротуар і бетонний відмосток став нижче. За словами депутата, це важлива і неочікувана проблема: коли піде дощ – вода потрапить під будинок і руйнуватиме його. Людмила Темченко одразу звернулася до мера з проханням вирішити проблему:

«Міський голова відповів прямо: «Приїдемо, подивимося, вирішимо». Приїхав, подивився, вирішив! Тепер будуть виділені кошти для ремонту відмостки, а також додатково зроблений ремонт на вході до під’їздів. Я щиро вдячна міському голові та Управлінню будівництва, ЖКГ за те, що вони чують побажання броварчан та реагують на них. Спільними зусиллями ми зможемо зробити Торгмаш затишним і сучасним районом».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ