БРОВАРИ +26
НБУ USD 28.27

Здивуйте місто своїми талантами!

Чому ви присвячуєте вільний від роботи час? Розкажіть про своє хобі всьому місту, та знайдіть однодумців серед броварчан! Минулого тижня стартував новий проект Відділу культури Броварської міської ради, що «колекціонує» цікаві хобі містян та пов’язані з цим історії

Як взяти участь

Суть заходу досить проста – ви заповнюєте анкету , де пишете про своє захоплення, як довго ним займаєтесь і чому обрали саме таке хобі, додаєте фото. Все, ви вже учасник проекту! В анкеті вказаний перелік з більш ніж 40-ка різних напрямків, але навіть цим не варто обмежуватись – якщо ваше захоплення не підпадає під жодну з категорій, ви можете обрати розділ «інше» та вписати своє особливе хобі. Цікаві історії, незвичайні захоплення та дивовижні результати, яких можна досягти, коли ідеш шляхом мрії – саме такі надбання збирає для свого проекту Відділ культури БМР.

Активний старт

«Нас дуже здивувало, що цей проект буквально з перших днів знайшов відгук у людей, – розповідає Ольга Кунцевська, головний спеціаліст відділу культури, – до нас відразу почали надходити анкети, одна цікавіша за іншу. Наприклад, чи знав хтось, що у Броварах живе людина, що вже 10 років пише сценарії до художніх фільмів? При чому, це не основний вид діяльності, а саме хобі! Часто у своїх формах люди відзначають не одне, а цілий ряд різноманітних захоплень, що говорить про різнобічні інтереси наших броварчан».

Як народилась ідея

Ольга розповіла «Громадському ревізору», що ідея цього проекту виникла під час довгої карантинної ізоляції вдома. В той період багато людей знаходило розраду в речах, які їх по-справжньому надихають й приносять задоволення: майстрували, в’язали, куховарили та активно ділились своїми досягненнями в безпечний спосіб – через соцмережі. В той же час для когось карантин став поворотною точкою у житті, надав сміливості змінити все докорінно.

«Коли людина залишає свою основну роботу, професію, якій навчались у ВНЗ, та присвячує життя справі, якою вона займалась просто для себе, для душі – це сміливий крок. Але так народжується щаслива людина, що перетворює своє хобі у справу, яка приносить і задоволення, і фінансову стабільність», - коментує головний спеціаліст Відділу культури Ольга Кунцевська.

Історії для сюжетів

Про найцікавіші історії Відділ культури обіцяє відзняти відеоролики та запустити на своїх сторінках в соцмережах. Сюжети планують знімати по окремих категоріях хобі, поєднавши їх групами «за інтересами». Власне, таким чином проект виконує відразу дві важливі місії: розповідає про різноманітні таланти броварчан, і показує, що люди не поодинокі у своїх захопленнях та мають однодумців з якими можна обмінюватись ідеями, генерувати щось нове. Організатори обіцяють учасникам несподіване продовження проекту до Дня народження Броварів, але інтригу поки не розкривають.

Тож не має значення: любите ви пухнастих котиків, чи вдосконалюєтесь у предметній фотографії, ганяєте самі у футбол, чи є «професійним» вболівальником – цікаві абсолютно будь-які напрямки діяльності, навіть такі, які можливо ніхто не знає. Усю актуальну інформацію можна відстежувати на сторінці Фейсбук «Бровари: культурний простір», тож долучайтесь до цікавого проекту Відділу культури, та поділіться своїми талантами зі всім містом!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08
Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ