БРОВАРИ +26
НБУ USD 28.27

Ювілей заслуженого тренера з боксу Олександра Поліщука

1 серпня свій 60-й День народження святкує Заслужений тренер України з боксу Олександр Поліщук. Багато років наставник броварського відділення боксу працює у Броварському вищому училищі фізкультури. Він тренував таких відомих чемпіонів світового рівня, як Володимир Кличко, Юрій Нужненко, Сергій Дзинзирук, Віктор Постол, і це ще далеко не повний перелік його успішних вихованців.

polischuk 3

Для багатьох спортсменів зустріч із Олександром Поліщуком на відділенні боксу Броварського вищого училища фізичної культури стала визначною в їхній кар’єрі. Маючи талант не лише розпізнавати потенціал у підлітках, що потрапляли до його рук, але стимулювати й розвивати їхні найкращі якості, сильні сторони, Олександр Іванович досягав найкращого результату із своїми підопічними. На його рахунку чемпіони світу з боксу, майстри спорту міжнародного класу та України. За плечима понад 30 років тренерської діяльності, але він донині активно продовжує свою роботу, виховуючи нові покоління боксерів.

polischuk 1

Вихованці не забувають про свого тренера, навіть коли їхні життєві шляхи розходяться, вдячні за вклад і потужну школу пройдену з Олександром Поліщуком. Іван Редкач, український боксер-професіонал, чемпіон у легкій вазі USBA (2014) в своєму Інстаграм нещодавно опублікував допис вдячності: «Олександр Іванович Поліщук, спасибі Вам велике за працю і терпіння. Без Вас ми б не стали тими, ким зараз є. І не билися б на найкрутіших аренах світу за титули чемпіонів!..»

Напередодні ювілею тренера «Громадський ревізор» також поспілкувався з деякими вихованцями Олександра Поліщука, зібрав спогади і привітання для ювіляра.

Сергій Дзинзирук, український боксер-професіонал, чемпіон світу в першій середній вазі WBO (2005-2011): «До Олександра Поліщука я потрапив у 1991 році й займався з ним по 98-й рік, аж доки пішов у професійний спорт, але навіть тоді продовжував співпрацювати. Він був моїм наставником, керівником, попри те, що в мене були контракти в Німеччині й Америці, та він завжди був поруч – підказував, направляв, і ми залишались на зв’язку.

Він сам дуже потужний боксер був у молодості, й нам дав класну школу. Для мене Олександр Іванович лишався суворим і справедливим вчителем, особливо щодо тренування та дотримання спортивного режиму, завжди давав правильні й хороші навантаження. Тренер часто нам казав: «Усьому свій час. Спершу бокс, покажіть ваш результат, а потім будете відпочивати – все треба заслужити!» Я часто згадував ці слова, коли підіймався на п’єдестал, у ті моменти ставало зрозумілим навіщо так важко тренуватись, працювати – задля перемоги!

В День народження Олександра Івановича хочу побажати йому, перш за все, здоров’я! У нього прекрасні діти, чудові онуки, яких він дуже любить – нехай йому вистачає сил та здоров’я не лише на роботу, але й для дорогої родини. Поваги бажаю не тільки від його випускників, але й усього боксерського колективу, вітчизняного та світового. Адже я впевнено заявляю, що сьогодні – це один з кращих тренерів світу!»


Юрій Нужненко, український боксер-професіонал, чемпіон світу у напівсередній вазі WBA (2007—2009): «Олександр Іванович – видатна людина сьогодення, що виховав не одного чемпіона світу. Я почав тренуватись у нього з 91-го року, коли вступив до Училища в 10-й клас, займався з ним доки був у любительському спорті. Потім він був моїм наставником у професійному боксі, разом ми вибороли перший чемпіонський титул для українського клубу.

Він прекрасний тренер, і наша злагоджена робота давала ефективний результат. Пригадується, в нас були важкі й дуже завзяті поєдинки на Чемпіонаті Україні 1995-96рр., коли я двічі підряд виборював чемпіонський титул. Це було непросте випробування для нас обох, я тоді тільки перейшов у дорослий бокс. Але потужна психологічна підтримка з боку тренера – це важлива складова успіху бою, і я завжди мав її від мого наставника.

На честь ювілею хочу побажати Олександру Івановичу міцного здоров’я, та величезного щастя у житті! Аби його радували вихованці та родина, яку він дуже любить. Нехай у нього не буде жодного приводу для розчарування в цьому житті. Бажаю йому усього найкращого та якнайбільше!»

Віктор Постол, український боксер-професіонал, чемпіон світу у першій напівсередній вазі WBC (2015—2016): «Олександр Іванович і зараз є моїм наставником, а почали працювати разом ще у 1998 році. Для мене він один з кращих тренерів, що працює на результат, і його досягає. Він вимогливий, та може бути добрим і жорстким водночас, але незаперечно одне: в своїх учнів він вкладає душу і це відчувається. Мабуть, недаремно він має такий результат від своїх вихованців, серед яких 4-ри чемпіони світу, чемпіони Європи, Олімпійських Ігр, багато боксерів любителів.

У нас з ним є багато спільних спогадів, цікавих моментів за час спільної роботи, важливих змагань, так багато всього, що важко виділити який один яскравий момент. Одне можу сказати напевно: коли тренуєшся разом з Олександром Поліщуком, тобі завжди буде про що згадати і дітям розповісти.

В його День народження хочеться побажати міцного здоров’я Олександру Івановичу, з часом розумієш, що це стає найважливіше для кожного!»

До речі, з Віктором ми зв’язались у США, де вихованець Олександра Поліщука зараз, готується до бою за подвійний чемпіонський титул. Вже 29-го серпня цього року боксер змагатиметься за звання чемпіона світу за версіями WBC та WBO в першій напівсередній вазі проти американця Хосе Раміреса.

polischuk 2

Редакція «Громадського ревізору» приєднується до привітань Олександру Івановичу, і в свою чергу хочемо побажати тільки найкращого: успіхів у справах, родинного щастя, нехай учні не забувають свого тренера та радують своїми досягненнями! Вітаємо з Днем народження найкращого тренера України!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ