БРОВАРИ +26
НБУ USD 28.27

Медичні новини: коронавірус набирає обертів

За словами директора Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігоря Кравцова, кількість випадків зараження коронавірусом серед броварчан зростає. Лише на цих вихідних було зафіксовано 15 випадків інфікування серед мешканців нашого міста.

В цілому в Броварах підтверджений діагноз мають 62 пацієнти. З них 51 хворий лікується амбулаторно, 8 госпіталізовано до броварської лікарні, 3 - до обласних закладів. Серед інфікованих є одна вагітна жінка. Підозру на інфікування наразі мають 28 пацієнтів.

Також на амбулаторному лікуванні перебуває троє дітей. Серед них – дитина віком 9 місяців. Їхнє самопочуття стабільне.

Ігор Кравцов повідомив, що за минулий місяць КНП БМР «БМЦПМСД» провела 275 ПЛР-тестувань на коронавірус серед мешканців Броварів. Частину зразків досліджувала броварська лікарня, а ще частину – обласна лабораторія. Загалом за тиждень первинна медицина виконує близько 80-90 тестувань.

Від початку карантинних закладів у місті зафіксовано вже 200 випадків інфікування коронавірусом. Повністю подолали хворобу 130 броварчан.
Ігор Кравцов підкреслює, що зважаючи на відчутне зростання кількості інфікувань COVID-19, броварчанам варто турбуватися про власну безпеку та ні в якому разі не нехтувати карантинними заходами.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ