БРОВАРИ +26
НБУ USD 28.27

У Броварах відбувся «Молитовний сніданок», присвячений урокам духовності

3 вересня в малій залі виконкому було проведено традиційні Молитовні зустрічі, де об’єдналися представники релігійних громад міста, педагоги та небайдужі батьки. Головною темою зустрічі стало обговорення уроків духовності, які в цьому навчальному році, за погодженням з батьківською спільнотою, впровадили у 6-ти броварських школах.

Нагальним для учасників виявилося питання не тільки нерозуміння з боку батьків, але й пошуку та залучення вчителів, які б могли і дійсно бажали викладати християнські уроки для дітей, і робити це з відкритим серцем.

hrustuyanskaetyka

Крім цього, учасники обговорили і програму, яка вже підготовлена для учнів різних класів та різного віку. Методист науково-методичного центру Управління освіти Любов Ярмоленко презентувала придбані навчальні матеріали та зазначила, що наразі у місті створені всі позитивні передумови для викладання уроків духовно-морального спрямування у школах.

Учасники зустрічі висловили надію, що наступного року кількість батьків, які усвідомлюють важливість цього курсу, стане набагато більшою. Християнські уроки, безсумнівно, будуть повчальними для сучасних дітей та дозволять розвивати рівень їх духовності у майбутньому, впевнені члени громадського об’єднання «Духовність».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08
Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ