БРОВАРИ +10
НБУ USD 28.45

У виховательки «Лісової казки» підтвердили коронавірус. Група на карантині

Одна з молодших груп дитячого садочку «Лісова казка» зачинилася на карантин. Причина – підтвердження діагнозу COVID-19 в однієї з виховательок.

Як виявилося, спершу коронавірус підтвердили у сина жінки. Як контактна особа, вихователька негайно попередила про цей факт керівництво дитсадка та лишилася вдома на самоізоляції. Зроблений наступного дня ПЛР-тест підтвердив інфікування, незважаючи на те, що ніяких симптомів COVID-19 не було та досі немає. Епідеміологічне розслідування встановило, що контактних осіб у виховательки було 19.

Групу, в якій працює жінка, відправили на двотижневий карантин до 14 вересня. Як повідомили представники Броварського районного відділу лабораторних досліджень, увесь садочок зачиняти не збираються. У закладі дотримувалися встановлених санітарних норм, персонал перебував у медичних масках та користувався засобами індивідуального захисту. Тому, згідно рекомендацій МОЗ, карантин у всій «Лісовій казці» вводити не треба.

Малюки з групи, де працює вихователька, перебувають на самоізоляції під постійним медичним контролем сімейних лікарів. Після завершення карантинних заходів ЗДО «Лісова казка» зможе приймати цих дітей за умови наявності медичних довідок.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ