БРОВАРИ +15
НБУ USD 27.61

Бровари привітали своїх чемпіонів з Днем спорту

У вересні в Україні традиційно святкують День фізичної культури та спорту. Сьогодні на честь свята відбулось привітання найкращих спортсменів міста на новому стадіоні МФК «Бровари». Привітання й цінні подарунки з рук міського голови Ігоря Сапожко отримали призери, чемпіони світових іі всеукраїнських змагань з різних видів спорту.

football1

На стадіоні почесно вітали команди броварських баскетболістів, що вибороли перші й другі місця на чемпіонаті Київської області з баскетболу серед юнаків та дівчат. Команда наших дівчат 2005-2006р.н. зайняла друге місце на чемпіонаті, команда 2007-2008р.н. – посіла перше місце. Першість чемпіонату Київщини також взяла броварська команда юнаків 2007р.н.

football3

Подяки міського голови отримав дитячий спортивний клуб «Будокан» та його тренер Андрій Гаврилюк, що успішно виступили на абсолютному кубку світу з кіокушин карате KWU. Окрему відзнаку вручили бронзовому призеру цього турніру Владиславу Рибальскому.

football2

«На щастя, навіть умови карантину й пов’язані з цим обмеження, не заважають нашим спортсменам досягати високих результатів. Бровари завжди були колискою виховання професійних спортсменів, знаних в усьому світі. І незалежно від направлення – плавання, бокс, ушу чи баскетбол – в Київській області, Україні, світі звучать прізвища броварських спортсменів, найменування наших команд. Тож хочу сьогодні щиро подякувати за копітку роботу вам і вашим тренерам, і побажати нових звершень і спортивних досягнень», - привітав спортсменів Ігор Сапожко.

football4

Крім привітання призерів змагань, двом броварським тренерам на честь свята було присвоєно звання «заслужений». Його отримали тренер України з плавання Людмила Сливінська та тренер України з лижних гонок Іван Пишняк.

«Громадський ревізор» приєднується до всіх привітань броварським спортсменам. Бажаємо нових перемог у змаганнях, нехай вашими досягненнями гімн України частіше звучить на світових чемпіонатах!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ