БРОВАРИ +13
НБУ USD 27.61

Освіта просить викупити реабілітаційний центр АТО-вців під садочок

На сьогоднішній оперативній нараді у міського голови з виконавчими службами міста підняли питання щодо викупу приміщення колишнього дитсадочку по вул. Київська, який нині рахується реабілітаційним центром для воїнів АТО. Ігор Сапожко надав відповідне доручення начальнику Управління комунальної власності Володимиру Маковському щодо підготовки проекту рішення на наступну сесію міськради.

Вирішення долі цього колишнього ДНЗ та повернення його місту саме у ролі садочка давно стояло на порядку денному. А нещодавно до Управління комунальної власності надійшло звернення: «Управління освіти та науки БМР надіслало офіційний лист на ім’я міського голови. Враховуючи критичний стан із заповненням дитячих садочків у місті, вони звернулись з проханням викупити дане приміщення у теперішніх власників під дошкільний заклад. Зараз ми займаємось підготовкою документів з даного питання», - коментує ситуацію заступник начальника Управління комунальної власності Тетяна Данюк.

dnz

Теперішній власник реабілітаційного центру для воїнів АТО, що знаходиться за адресою вул. Київська, 298 – ТОВ «Зеон бізнес систем». Саме з ними вестимуть перемовини щодо викупу приміщення. Як зазначили в Управлінні комвласності, вартість об'єкту визначиться за результатами незалежної експертизи. Але перш, ніж її замовляти та просуватися далі, депутати міськради мають підтримати рішення про викуп. Чи матиме місто новий садочок в найближчому майбутньому, залежить від рішення сесії. Слідкуємо за новинами міста разом з «Громадським ревізором».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ