БРОВАРИ +10
НБУ USD 28.45

Медновини Броварщини. Поточна ситуація

На сьогоднішній онлайн-нараді Ігор Кравцов, очільник Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги, повідомив, що у Броварах на сьогодні 228 хворих на ковід, із них амбулаторно лікуються 211, відповідно 17 госпіталізовано. Лише 8 пацієнтів перебувають на стаціонарі у Броварах, троє наших хворих знаходяться в лікарні у Києві, ще 6 – в Переяславі. Також лікар повідомляє, що різко зросла захворюваність на коронавірус серед дітей. Зараз маємо 16 з підтвердженим діагнозом, з яких 15 лікується амбулаторно, одну дитину госпіталізовано у броварську дитячу лікарню.

Якщо брати загальну статистику, окрім ковід-хворих, за минулий тиждень лікарями первинної ланки прийнято 6 440 пацієнтів. Зростають випадки сезонних ГРВІ, також збільшується кількість пневмоній (не пов’язаних з короновірусом).

З початку ковід-епідемії, за інформацією відділу лабораторних досліджень, загальна кількість хворих по м. Бровари складає 555 випадків, з них 45 дітей. За весь період померло 10 захворілих містян. Відсоток одужавших по місту на сьогодні складає 41,8%.

Начальник Броварської станції екстреної медичної допомоги Георгій Зубковський доповів, що за минулий тиждень до ББКЛ госпіталізовано дорослих 9 пацієнтів та 10 до дитячого відділення. В ході ранкової наради міський голова окремо наголосив, що броварські пацієнти не повинні бути госпіталізовані у інші міста, зокрема у Переяслав, а розміщати броварчан у ББКЛ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ