БРОВАРИ +10
НБУ USD 28.45

У Броварах проходить традиційна осіння акція «5 картоплин»

Соціальна акція «5 картоплин» проводиться у Броварах вже багато років поспіль. Вона завжди відбувається у осінній період збору врожаю — з вересня по жовтень. Цьогоріч на засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення про проведення в Броварах Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя» та Всеукраїнського місячника Червоного Хреста України в період з 1 вересня по 30 листопада 2020 року. Одним із заходів і стала акція «5 картоплин». Про деталі акції дізнавалися журналісти «Громадського ревізору».

Важливість акції

Привернути увагу суспільства до проблем тих, хто дійсно потребує допомоги, — головна мета благодійної акції. Її організатори - Терцентр соціального обслуговування міста Бровари разом із Червоним Хрестом - залучають сотні небайдужих дорослих та дітей. Все для того, аби мати змогу поліпшити умови життя малозабезпечених громадян шляхом надання адресної матеріальної допомоги. Це особи з інвалідністю, хворі на туберкульоз і СНІД, малозабезпечені та сім`ї під соціальним супроводом. Надання підтримки для них — це можливість сформувати громадську думку щодо необхідності постійної уваги до проблем соціально-незахищених верств населення.

«Люди похилого віку, одинокі пенсіонери, малозабезпечені сім’ї — ми допомагаємо усім, хто потребує нашої уваги. Нам важливо надати допомогу у першочерговому забезпеченні продуктами харчування та овочами самотніх лежачих, осіб з інвалідністю, які знаходяться на обліку в Територіальному центрі. Перш за все, це прояв гуманності, милосердя та людяності до людей, які перебувають у складних життєвих умовах, і ми в змозі зробити їх життя трішечки краще», — впевнена очільниця міського Територіального центру соціального обслуговування Діана Лудченко.

Особливості проведення

Проведення благодійної акції «5 картоплин» охоплює усі загальноосвітні навчальні заклади міста та району. Картопля, цибуля, морква, буряк — в ході цієї акції учні шкіл збирають різноманітні овочі, завдяки чому організатори акції мають змогу забезпечити харчуванням підопічних міського Терцентру на осінньо-зимовий період. Додатково в навчальних закладах міста відбувається збір канцтоварів, продуктів харчування та ярмарки солодощів для дітей-сиріт та багатодітних сімей, які потім доставляються на базу міського Територіального центру соціального обслуговування міста Бровари. Діана Лудченко розповідає:

«Голова міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України Лілія Борисівна Драпей особисто надає запит до шкіл нашого району та спілкується з їх директорами. А завдяки місцевій влади ми завжди забезпечені транспортом, який допомагає перевозити та доставляти усі продукти і овочі. Вже на базі Територіального центру ми їх сортуємо та систематизуємо: половину отриманих продуктів виділяємо для кухні нашого центру, а інші — надаємо для наших підопічних. Для нас ця акція вже стала доброю щорічною традицією і ми щиро вдячні всім, хто долучається до цієї важливої події».

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ