БРОВАРИ -16
НБУ USD 28.19

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС: карантинні заходи посилюють

6 жовтня у Броварах відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На ній були присутні представники галузі охорони здоров’я, комунальники та поліціянти. Що обговорювали та до яких висновків дійшли, читайте у матеріалі «Громадського ревізора»

Кількість захворілих на ковід зростає

Основним приводом для засідання комісії стало збільшення кількості захворілих на коронавірусну інфекцію. Це підтверджує щоденна статистика, яка зростає у геометричній прогресії. Кількість активних випадків ковіду в Броварах стабільно тримається на позначці в більш, ніж 300 осіб.

За словами директора Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігоря Кравцова, не в останню чергу цьому посприяло безвідповідальне ставлення населення до карантинних заходів у місті: «Важливо, щоб до карантину всі ставилися серйозно. Багато людей намагаються приховати симптоми захворювання та при цьому навіть ходять на роботу. І це сприяє тому, що хвороба розповсюджується на увесь трудовий колектив. Саме тому ми зараз і маємо таку сумну статистику».

Директор Броварської багатопрофільної клінічної лікарні Валентин Багнюк поскаржився, що зараз до закладу доводиться шпиталізувати велику кількість пацієнтів не тільки з Броварів та району, а й з інших міст. Це стосується не тільки хворих на ковід, а й пацієнтів з іншими захворюваннями (наприклад, з інфарктами та інсультами). Через це броварська лікарня отримує значне навантаження та працює на межі своїх можливостей. А отже, комісійно вирішено надавати пріоритет госпіталізації до ББКЛ саме мешканцям нашого міста та району.

Контроль за дотриманням карантину посилюють

Зважаючи на те, що статистика коронавірусу лишається не надто хорошою, карантинні заходи у Броварах посилюються. Зокрема, міський голова Ігор Сапожко нагадав, що усі хворі з підтвердженим інфікуванням на COVID-19 проходять рентгенологічне обстеження та комп’ютерну томографію не у загальній черзі, а в окрему годину. Це допомагає вберегти інших пацієнтів від можливого зараження. При цьому, запис на обстеження проводиться заздалегідь у телефонному режимі.

Крім того, пацієнти, які мають підозру на коронавірус, ні в якому разі не повинні йти просто до лікарні. Валентин Багнюк зазначив, що деякі хворі самовільно приходять до медичного закладу та тим самим наражають на небезпеку інших пацієнтів.

Окреме розпорядження отримали комунальники. КП «Бровари-Благоустрій» має регулярно проводити дезінфекцію доріг та місць загального користування. ЖЕКи зобов’язані дезінфікувати під’їзди житлових будинків (якщо у будинку діє ОСББ, йому будуть надавати допомогу у проведенні таких заходів).

teb1

Також посилюють контроль за дотриманням протиепідемічних норм у громадському транспорті: перевізники також мають дезінфікувати автобуси, а водії – обов’язково носити захисні маски. Поліція, своєю чергою, посилить контроль за дотриманням маскового режиму в громадському транспорті, а санітарні лікарі – у закладах торгівлі.

Тим самим, комісія сподівається втримати поширюваність захворювання на коронавірусну інфекцію у нашому місті та районі. Тож закликаємо усіх броварчан - дотримуйтеся протиепідемічних заходів, адже побороти пандемію можна тільки за умови дотримання кожним простих правил, які можуть врятувати здоров’я, а іноді навіть життя.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ