БРОВАРИ -17
НБУ USD 28.19

Результати V Міжнародного фестивалю «Інна-Бровари»: благодійність розширює кордони

Навіть карантин і епідемія коронавірусу не здатні спинити хвилю добра, якщо люди об’єднують задля цього свою творчість. 21 листопада у МКЦ «Прометей» пройшов V Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «International Charity Festival «Inna-Brovary». Це – благодійний захід на підтримку онкохворих, до участі в якому долучилось більше 1500 учасників. Детальніше про новий формат фестивалю та його результати – у матеріалі «Громадського ревізора»

 

Вперше у Броварах такий масштабний фестиваль-конкурс відбувся в дистанційному форматі, який організаторам довелось реалізувати через карантинні обмеження. Учасники відправляли на конкурс свої роботи у різних номінаціях (художники – картини, решта – відеозаписи виступів), а оцінювання журі проходило вже в режимі реального часу в один день, 21-го листопада. Конкурсні змагання відбувались у наступних номінаціях: вокал, інструментальне виконавство, хореографія, образотворче мистецтво, оригінальний жанр, театральне мистецтво та художнє слово.

inna2

Понад 1,5 тисячі конкурсантів з різних країн-учасників фестивалю долучились до благодійної справи саме завдяки онлайн-формату. Організатор фестивалю та керівник Благодійного фонду «Інна» Віталій Чучеров розповідає: «Наша організація спільно з Броварською міською радою та Відділом культури вже вп’яте організовує даний фестиваль у Броварах. В цьому році карантинні заходи змусили нас відмовитись від живого формату та проводити конкурс дистанційно. Для нас такий досвід абсолютно новий, але є в ньому й певні плюси. Цього року ми значно розширили географію учасників та журі конкурсу, а також маємо рекордну кількість конкурсантів. Сьогодні міжнародне журі працює дистанційно з Турції, Греції, Білорусі, а решта – сьогодні тут, у Міському культурному центрі».

inna

Основним майданчиком, де відбувався перегляд конкурсних робіт, оцінювання та оголошення результатів став Міський культурний центр «Прометей». Лише робота журі номінації «інструментальне виконавство» проходила на базі Броварської дитячої музичної школи. З робіт учасників номінації «образотворче мистецтво» зробили виставку в холі «Прометею», де і відбувалось оцінювання. Решту робіт учасників переглядали у режимі онлайн, з відеовключеннями під час обговорення результатів з журі від інших країн.

inna1

Віталій Чучеров розповів, що свої конкурсні роботи на фестиваль, крім українських міст, вислали учасники з Естонії, Польщі, Білорусії, Китаю. Наприклад, китайці вперше брали долучились до фестивалю і відразу представили майже 500 учасників у різних номінаціях. Вони взяли участь у вокальних та хореографічних змаганнях, представили роботи на конкурси з образотворчого мистецтва та інструментального виконання.

inna3

Підсумки оцінювання та розподіл призових місць для учасників конкурсу журі оголошувало через відеотрансляції на телеканалі БЛАГО ТВ і на сторінці Фонду в мережі Facebook. Цього року гран-прі фестивалю отримали:

inna table
Організатори обіцяють надіслати всім переможцям та учасникам нагороди й дипломи поштою. Однак варто нагадати, що конкурс мав перш за все благородну мету – допомагти онкохворим у боротьбі за життя, та зібрати кошти на лікування. Завдяки всім його учасникам благодійний захід зібрав 102 450 грн.

inna4

 

Засновник фестивалю, Віталій Чучеров, відмітив: «Ми надзвичайно вдячні всім, хто долучився до нашої доброї справи і дав шанс комусь із підопічних нашого фонду отримати ліки чи пройти необхідне обстеження, але… Насправді я мрію про той час, коли такі фестивалі не будуть потрібні. Хочеться, щоб медицина була ефективна, а люди почувалися захищеними і не потребували благодійної допомоги волонтерів. А ще дуже хочеться, щоб ми всі були здорові!»

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ