БРОВАРИ +15
НБУ USD 27.61

Святковий настрій від «Резиденції зимових свят»

На свята в Міському культурному центрі «Прометей» працювала «Резиденція зимових свят». Організатор заходу Відділ культури БМР подарував юним броварчанам святкові програми й мастер-класи, облаштував фотозони. Як все пройшло при карантинних обмеженнях дізнавався «Громадський ревізор»

Починаючи з 25 грудня по 6 січня щоденно двічі на день в МКЦ «Прометей» проходили новорічні заходи в рамках роботи «Резиденції зимових свят». На 11.00 – починалась святкова програма для малюків, для дітей старше 10ти років – заходи були заплановані на 16.00. Хоч цього року карантинні заходи обмежили кількість відвідувачів «Резиденції зимових свят», святкову програму не скасували. Однак, на кожну програму могли потрапити не більше 20-ти чоловік (з урахуванням батьків, якщо вони супроводжували дитину).

Своїх відвідувачів «Резиденція» зустрічала ошатною й святковою фотозоною у фойє. Організатори попіклувались про програму: щодня для юних броварчан вона була різноманітна та цікава. До проведення заходів залучили різні підрозділи Відділу культури. Свої майстер-класи проводив Броварський міський клуб, Культурно-просвітницький центр «Світлиця», активні розваги влаштовував Міський культурний центр.

«Незважаючи на карантинні обмеження ми успішно провели всі заплановані заходи у «Резиденції». В нас навіть з’явились юні прихильники, що реєструвались та приходили до нас майже щодня. Під час святкування ми також долучились до акції й писали з дітьми листи з побажаннями до Нового року. Передали їх на пошту Діда Мороза, а потім наші дітки отримували подаруночки додому.

Цього року всю організацію та реалізацію свята повністю здійснили силами підрозділів Відділу культури. Окрім розважальних заходів, залучили міську дитячу бібліотеку. Вони провели з нашими дітьми цікаву вікторину й подарували хороші книжки до свята», - прокоментувала роботу «Резиденції зимових свят» головний спеціаліст Відділу культури Ольга Кунцевська. Крім активностей і майстер-класів, в «Резиденції зимових свят» всі дні відбувалась виставка художніх робіт всіх учасників конкурсу «Іграшка твого міста». Нагадаємо, що онлайн голосування серед 18-ти переможців першого етапу конкурсу за визначення улюбленої іграшки 2021 рокутривало до 6 січня. Голосувати за своїх фавортиів можна було на офіційній сторінці Відділу культури «Бровари-культурний простір».

6 січня «Резиденція зимових свят» завершила свою роботу підбиттям підсумків міського проєкту "ТОБІ, УКРАЇНО МОЯ". У фойє МКЦ «Прометей» заступник міського голови Лариса Виноградова вручила діткам поетам/художникам та їх керівникам збірки і Подяки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ