БРОВАРИ +13
НБУ USD 27.61

«Селтік» у Княжичах: сміття не тільки буде вивозитись, а й сортуватись

Проблема щодо вивозу сміття для мешканців села Княжичі була і є доволі актуальною, адже обслуговуюча компанія, що проводила збір сміття – КП «Добробут» - мала в наявності лише одну одиницю спецтехніки. Проте і вона досить часто ламалася, не витримуючи навантаження, та потребувала постійного ремонту. В цей час вивіз сміття не відбувався зовсім. Згодом у селі все ж почали вивозити відходи за допомогою трактора, який з’являвся на вулицях без жодного графіку та попередження.

Проблема загострилась настільки, що деякі мешканці були вимушені їздити до Києва чи Броварів, щоб викидати тверді побутові відходи, або, як найгірший варіант – почали спалювати сміття, що призводило до погіршення якості повітря та життя мешканців села.

В зв’язку з утворенням Броварської ОТГ за ініціативи Броварського міського голови Ігоря Сапожка відоме в Броварах підприємство «Селтік» у рамках співпраці с органами місцевого самоврядування Броварської ОТГ розпочинає свою діяльність у селі Княжичі. Нагадуємо вам, що ця компанія функціонує вже 20 років та займається вивезенням та сортуванням сміття не тільки у місті Бровари, а й в Києві.

Усі тверді побутові відходи на підприємстві сортують та розподіляють на дві категорії. Те сміття, що підлягає переробці – стискається під пресом та відправляється на переробні заводи. Решта ж – утилізується на полігоні. «Завдяки сортуванню сміття ми повертаємо такі важливі ресурси до нашої економіки. Не можна забувати про культурний аспект, адже відповідальне ставлення до сортування відходів впливає на наші повсякденні звички. Та звісно, ми бережемо довкілля, адже суттєво зменшуємо кількість відходів, спрямованих на сміттєспалювальні заводи та звалища, не забруднюємо нашу екосистему та даємо приклад нашим дітям, яким повинно бути цивілізоване суспільство», - підкреслили представники «Селтік» у коментарі «ГР».

«Селтік» повідомляє на власній сторінці у мережі фейсбук про початок роботи зі збору побутових відходів на території с. Княжичі. В суботу 16 січня з 08-00 на території села буде здійснюватись збір пакетів з побутовими відходами попередньої обслуговуючої компанії (синього кольору) та фірмових пакетів «Селтік» (зелені з логотипом підприємства).

Маршрут сміттєзбиральної техніки охоплює не тільки центральні вулиці, а й увесь приватний сектор, як нам повідомили у «Селтік». Обслуговування буде здійснюватись по суботах, кожні 2 тижні.

Звертаємо вашу увагу, що сині пакети будуть зібрані лише в суботу 16.01.2021 року, в подальшому їх збір здійснюватися не буде. Фірмові зелені пакети мешканці зможуть придбати у магазинах з середи 13 січня. Перелік магазинів компанія обіцяє надати згодом, проте перші магазини – це «Каштановий» та «Близенько». За додатковою інформацією та пропозиціями ви можете звернутись за телефоном - (044) 360-29-02.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ