БРОВАРИ +9
НБУ USD 27.98

«Селтік ТБО»: графік вивозу сміття в Требухові та в Княжичах налагоджено

Після першого «пробного» вивозу твердих побутових відходів – Требухові та Княжичах – ТОВ «Селтік ТБО» повідомило про налагодження свого графіку у селах Броварської ОТГ.

Так, для приватного сектору продовжуватиме діяти безконтейнерна система збору відходів. Це означає, що мешканці сіл мають купувати зелені пакети з логотипом «Селтік» та виставляти їх для вивозу поруч зі своїм будинком. Альтернативою є придбання у підприємства спеціальних контейнерів для сміття та укладання відповідного договору з «Селтік» у центрі обслуговуванні клієнтів по вул. Марії Лагунової, 4. У випадку користування контейнерами купувати фірмові пакети вже не потрібно. Також представники «Селтік ТБО» наголошують, що квитанції за послуги вивозу ТПВ мешканцям приватного сектору надходити не будуть.

Для княжичан, які проживають у багатоквартирних будинках по вул. Слави та вул. Шкільна, підприємство буде проводити нарахування квитанцій сплати за послугу з поводження з побутовими відходами з врахуванням кількості зареєстрованих осіб (незалежно від віку) у житловому приміщенні та з розрахунку 0.18 мЗ відходів на одну особу.

Щодо самого графіку вивозу сміття – в Княжичах сміттєзбиральна машина буде їздити кожної неділі. Вивіз сміття від багатоквартирних будинків відбуватиметься щовівторка, а для мешканців вул. Слави 4-5 – ще й щосуботи. Для кожної вулиці Требухова встановлено індивідуальний графік: до деяких з них сміттєзбиральна машина буде приїздити в 1 та 3 неділю місяця, а до решти – у 2 та 4.

 

grafik

 

grafik knyazhychi

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ