БРОВАРИ +9
НБУ USD 27.98

Медичні новини: коронавірус в Броварах збавляє обертів

Статистика захворюваності на коронавірус, на щастя, покращується в усій Україні. Ця ж тенденція останнім часом спостерігається й у Броварах, де значно знизилася кількість людей, у яких діагностовано цю хворобу. До того ж, у місті спостерігається зниження кількості пацієнтів, хворих на ГРВІ.

Так, на вчорашній онлайн-нараді міського голови директорка броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень Ольга Строй зазначила, що з початку цього року захворюваність на ковід має тенденцію до зниження. «За перший тиждень січня у місті зареєстрували 160 захворілих на коронавірус. За другий – 105 випадків. За третій – 69. Однією з причин зниження захворюваності можна вважати локдаун, запроваджений Кабміном. Будемо сподіватися, що ця тенденція продовжиться і надалі».

«За минулий тиждень ми здійснили усього 24 виїзди до пацієнтів, у яких підозрювали ковід. Значне покращення епідеміологічної ситуації відзначають усі. І це дійсно так, наша служба також це може підтвердити», - коментує Георгій Зубковський, начальник Броварської станції екстреної медичної допомоги.

Директор Броварської багатопрофільної клінічної лікарні Валентин Багнюк, своєю чергою, підкреслив, що в ББКЛ достатньо вільних місць для госпіталізації, тож проблем з цим наразі не виникає.

Загалом, станом на ранок 26 січня, в Броварах зареєстровано 760 осіб, хворих на коронавірус. Також хворобу діагностовано у 28 дітей. Госпіталізовано 20 дорослих.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ