БРОВАРИ +9
НБУ USD 27.98

Якою буде ціна на харчування дітей в школах та садочках в Броварах?

26 січня 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на якому було розглянуто питання про затвердження вартості харчування та встановлення плати для батьків за перебування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти. Згідно рішення була встановлена вартість харчування дітей у закладах дошкільної освіти, яка розраховується відповідно до затверджених норм, та становить 53,98 грн/день для дітей ясельної групи (до 3 років) та 80,73 грн./день для дітей віком від 3 до 7 років (садової групи).

Як і торік, ця сума частково сплачується з міського бюджету (40 %), іншу частину - сплачують батьки (60%). Відсоток компенсації залежить від групи, яку відвідує дитина. Так, якщо дитина відвідує санаторну групу, то бюджет компенсує 60% вартості харчування, а 40% оплачують батьки. Саме цей відсоток оплати за харчування і становить плату за перебування дітей у садочках.

Окрім цього, багатодітні родини отримають додаткову 50% знижку від зазначеної вартості, а для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою, дітей з малозабезпечених сімей та інших пільгових категорій – плата буде зовсім відсутня.

Щодо шкільного одноразового харчування, його вартість на 2021 рік становить для дітей віком від 6 до 10 років (1-4 класи) – 27,54 грн./день, (для гімназії ім. Олійника - до 58,36 грн.)
для дітей старше 10 років – 32,10 грн./день (для гімназії ім. Олійника - до 62,92 грн.) 

Нагадаємо, що на сьогодні безкоштовне харчування мають всі учні 1-4 класів шкіл, а також пільгові категорії дітей від п’ятого до одинадцятого класів. Згідно рішення виконавчого комітету, ці пункти залишаються без змін.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ