БРОВАРИ +9
НБУ USD 27.98

З 5 по 9 квітня в Броварах посилюються карантинні заходи

Сьогодні, 2 квітня пройшло позачергове засідання комісії з ТЕБ та НС у форматі онлайн-наради, на на якому обговорили питання посилення карантинних норм у Броварах вже з понеділка. Усі обмеження ухвалюють відповідно до рішень обласної комісії з ТЕБ та НС.

Основні розпорядження стосуються освітньої галузі, адже останнім часом кількість дітей, інфікованих на коронавірус, починає зростати чи не по всій Україні. А отже, на засіданні були надані такі розпорядження:

- Учні 1-4 класу переходять на дистанційне навчання. Дошкільні заклади з понеділка будуть зачинені. Учні старших класів (з 5-го по 11-й) вже знаходяться на «дистанційці».

- Громадський транспорт працюватиме в режимі «червоної» зони карантину, тобто без змін. Кількість пасажирів має бути не більшою за 50% пасажиромісткості.

- Усі спортивні заходи в місті, незалежно від їх рівня, скасовуються (навіть якщо планувалося проводити їх у закритому режимі).

- Також не будуть проводитися культурно-масові заходи. Культурні заклади міста (бібліотеки, музей тощо) зачинені на карантин.

- Керівників усіх установ, підприємств та закладів просять, за можливості, перевести працівників на дистанційну роботу.

- У державних установах звернення громадян прийматимуться дистанційно: через електронну пошту або спеціально об лаштовані поштові скриньки поряд з самими установами. В окремих випадках – приймати громадян особисто за попередньою домовленістю.

- Контролювати обмеження кількості парафіян під час богослужінь: не більше 1 особи на 10 квадратних метрів приміщення релігійної установи.

Очільник первинної ланки медицини Броварів Ігор Кравцов особисто звернувся до представників поліції з проханням посилити контроль за дотриманням карантинних норм з боку містян, а особливо - дітей: «Я бачу, як і діти ходять групами по 10-15 чоловік і при цьому навіть не носять маски. На жаль, тільки ми, медики, розуміємо, які наслідки може мати така безвідповідальність. Тому маю прохання до поліції більш пильно стежити за дотриманням карантинних норм, а у випадках з дітьми – проводити виховні бесіди з їхніми батьками».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ