БРОВАРИ +13
НБУ USD 27.61

Опалювальний сезон в Броварах завершується з наступного понеділка

З наступного понеділка, 12 квітня, в Броварах розпочнеться відключення опалення у житлових багатоповерхівках. Про це сьогодні повідомив міський голова Ігор Сапожко на своїй офіційній сторінці в фейсбуці. На повне припинення теплопостачання знадобиться до 5 днів.

Міський голова зазначив, що до Контакт-центру надходить чимало звернень громадян щодо продовження опалювального сезону. Особливо часто з цим проханням звертаються броварчани, які хворіють та перебувають вдома на самоізоляції.

Нагадаємо, що згідно до законодавства України, основним критерієм для завершення опалювального сезону є рівень середньодобової температури повітря в населеному пункті більше +8℃ протягом трьох днів. За прогнозами метеорологів, довгоочікуване підвищення температури до цієї позначки відбудеться вже цієї неділі, 11 квітня.

«На сьогоднішній день центральні котельні працюють на температурному мінімумі, необхідному для надання послуги як теплопостачання, так і гарячого водопостачання. Тож, якщо в Вашій оселі жарко, звертайтесь до Контакт-центру або безпосередньо до КП «Броваритепловодоенергія», аби спеціалісти комунального підприємства відрегулювали подачу теплоносія у конкретному будинку», - підкреслив Ігор Сапожко.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ