БРОВАРИ +15
НБУ USD 27.61

Реконструкцію дитсадка «Зірочка» у Броварах інвестує Європейський банк

Голова Київської облдержадміністрації Василь Володін у вівторок 6 квітня провів зустріч з керівником Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (НКПВУ) від Європейського інвестиційного банку, представником ПРООН в Україні Роєм Дрейкоттом, під час якої обговорив реалізацію проєктів соціальної інфраструктури в Київській області.

Василь Володін зазначив, що Київська область – це той регіон, який активно розбудовується, а ще тут проживає велика кількість внутрішньо переміщених осіб, тому дефіцит навчальних місць у школах та дитсадках – проблема завжди актуальна і потребує додаткової уваги з боку влади та європейських партнерів України.

Допомогти у вирішенні цього питання взялися фінансисти Європейського банку. На першому етапі реалізації Програми НКПВУ, Міністерство розвитку громад та територій України відібрало для фінансування всього три проекти у Київській області на загальну суму 276, 5 тис. грн. Серед інших двох, а це школи у Хотянівці та Бучі, пощастило дитсадку «Зірочка» у Броварах.

Замовником реконструкції дошкільного навчального закладу стала Броварська міськрада.

«Ми високо цінуємо можливість реалізувати проекти соціальної інфраструктури в рамках Програми відновлення України на території Київської області. Для першої фази було відібрано лише три проекти, тому ми плануємо для участі в другій фазі подати ще ряд якісних та сучасних проектів, що сприятимуть створенню сприятливого і комфортного життєвого простору для населення», – зазначив Василь Володін.

koda

Представники НКПВУ відзначили високу якість поданих Київщиною проектів та ознайомилися з презентацією об‘єктів, які КОДА планує представити до участі у другій фазі Програми. Серед них спортивні та медичні об‘єкти, а також дошкільні навчальні заклади регіону.

На сьогодні броварський проект вже отримав офіційне погодження від Європейського інвестиційного банку, уклав договори підряду та розпочав роботи.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ