БРОВАРИ +13
НБУ USD 27.61

Як Бровари святкуватимуть 30-ту річницю Незалежності?

Сьогодні, 15 квітня, відбулася перша установча онлайн-нарада щодо підготовки до відзначення Дня Незалежності України.

На нараді були розглянуті декілька можливих сценаріїв святкування. В якому форматі — онлайн чи офлайн — воно відбудеться, залежатиме від епідеміологічної ситуації в країні.

У своєму вступному слові начальниця відділу культури Броварської міської ради Катерина Мелікова закликала всіх учасників призначити з кожного структурного підрозділу БМР особу, якій будуть делеговані питання щодо організації 30-річчя Незалежності, для зручної співпраці.

Відповідальною за відзначення річниці в Броварах призначили головну спеціалістку відділу культури Ольгу Кунцевську.

Основна концепція

Святкування в Броварах плануються масштабні.

«Останні 30 років були дуже насиченими на яскраві події в різних сферах життя для нашої держави. Ідея проведення свята полягає в створені шкали визначних подій за період Незалежності України», — зазначила Ольга Федорівна.

На території парку планують облаштувати локації, відповідно до історичних періодів. Там будуть представлені різні події та досягнення країни та нашого міста у незвичайній формі. Кожна з визначних дат буде відтворена у виставковий спосіб: фотозони з музичним супроводом, різні експонати, атрибути та ще багато цікавинок.

Такий формат відзначення 30-ї річниці Незалежності України — дуже гарний привід згадати всі перемоги та досягнення нашої країни та міста!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ