БРОВАРИ +13
НБУ USD 27.61

Обрано директора ЗДО «Золотий ключик»

28 квітня у залі Броварської міської ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу дошкільної освіти (ясел-садка) комбінованого типу «Золотий ключик» Броварської міської ради.

Перед тим, 22 квітня, Управлінням освіти й науки було організовано онлайн ознайомлення кандидатів з трудовим колективом садочка та батьківською громадськістю. Учасниці представили себе та відповіли на питання працівників і комісії.

Участь у конкурсі взяли 3 претендентки:

- Бородавко Ірина Віталівна – за освітою організатор дошкільної освіти, вихователь дітей дошкільного віку, а також бакалавр з економіки підприємста. Із 2012 року працювала вихователем ЗДО «Золотий ключик».

- Кириленко Марина Валеріївна – спеціаліст, організатор дошкільної освіти, вихователь дітей дошкільного віку, практичний психолог у закладах освіти. Із 2010 року працювала в ДНЗ «Калинка», з 2017 року обіймають посаду вихователя-методиста ЗДО «Малятко».

- Опенько Світлана Сергіївна – спеціаліст за напрямом психологія, практичний психолог у закладах освіти. Працює вихователем з 2007 року. У 2020 році була призначена на посаду в.о. директора ЗДО «Золотий ключик».

Конкурс складався з трьох етапів:

Iетап – кожна претендентка витягала білет, у якому було три запитання, відповідали в письмовій формі.

II етап – вирішення ситуаційного завдання для перевірки професійної компетентності конкурсанток (конкурсна комісія моделювала ті ситуації, які найчастіше виникають в роботі керівника).

III етап– презентація програми розвитку садочку «Золотий ключик», які розробили учасниці.

У результаті переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора ЗДО «Золотий ключик» комісія визначила Ірину Бородавко. Вона набрала найбільшу кількість балів за всі етапи конкурсу – 14,8, Марина Кириленко набрала 14,2 бали, Світлана Опенько – 13,6.

Також це рішення підтримав дорадчий орган (представники батьків), мотивували його тим, що Ірина Віталіївна окрім стажу вихователя, має ще й економічну освіту, а для посади директора закладу це вагома перевага.

Уже 6-го травня планується підписання офіційного наказу про призначення Бородавко Ірини Віталівни на посаду директора закладу дошкільної освіти (ясел-садка) комбінованого типу «Золотий ключик». Відповідний наказ має підписати начальниця Управління освіти і науки Броварської міської ради Оксана Мельник.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ