БРОВАРИ -16
НБУ USD 28.19

СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ ВІД «АЛЬЯНС НОВОБУД»: НА ВУЛИЦІ СИМОНЕНКА З’ЯВИТЬСЯ ЗАТИШНИЙ СКВЕР

Доля зеленого острівця живої природи, розташованого в районі вулиці Василя Симоненка, неабияк цікавить мешканців мікрорайону. Компанія «Альянс Новобуд», яка є забудовником «Лісового кварталу» та «Зеленого кварталу», вже реалізувала у Броварах чимало інвестиційних проектів. Це і будівництво доріг, і оновлення комунальних мереж, і зведення об’єктів соціальної інфраструктури. Журналісти «Громадського Ревізора» поспілкувалися з директором компанії «Альянс Новобуд» Сергієм Караванським та з «перших вуст» дізналися чудову новину – у Броварах буде ще один сквер!

skvernebesnoisotni2

Ініціатива від забудовника

«Альянс Новобуд» – єдиний забудовник у нашому місті, що стабільно виконує свої зобов’язання та безкоштовно передає житло місту. Соціальна відповідальність – незмінний пріоритет у діяльності «альянсівців».

Компанія переймається не лише умовами проживання мешканців своїх житлових комплексів, але й має намір створити комфортні зони відпочинку для городян. І мова не тільки про прибудинкові території.

«В районі вулиці Симоненка ми плануємо реалізувати проект будівницт ва скверу. Ми побудували сучасне житло, але якщо людина не має можливості комфортно проводити вільний час, вихідний день в колі сім`ї, друзів, сусідів, то ми вважаємо, що це було б наше недопрацювання. Саме тому ми взялися за реалізацію даного проекту. Комфорт мешканців збудованих нами мікрорайонів є нашим незмінним пріоритетом», – запевняє директор компанії «Альянс Новобуд» Сергій Караванський.

Ще один важливий аспект – проектування, фінансування проекту та будівництво майбутнього скверу повністю бере на себе компанія «Альянс Новобуд». Це буде загальноміський культурний об’єкт і, звичайно, забудовники погоджуватимуть в установленому законом порядку свої дії з місцевою владою.

Максимально зберегти існуюче 

Проектом скверу, який забудовники пропонують назвати іменем Героїв Небесної Сотні, передбачено чимало сучасних та цікавих рішень. На площі в 1,6 га планується розмістити декілька майданчиків різного призначення – дитячий, спортивний, для гри в бадмінтон, а також окремий – для проведення масових заходів.

skvernebesnoisotni

Для любителів велоспорту – велосипедна доріжка. До речі, загальна площа доріжок та майданчиків – 3650 кв. м.

Окрасою майбутнього скверу має стати «сухий» струмок з місточком. Така «цікавинка» може явиться у нашому місті вперше і вже зараз можна передбачити, що це місце разом з альтанкою, яка теж передбачена у проекті, буде активно використовуватися любителями зробити фото на згадку про чудово проведений час.

Не забули й про нагальні потреби – санвузли та майданчик для ТПВ, а також велопарковка – невід’ємні елементи проекту.

«В планувальних рішеннях ми намагалися врахувати вже існуючі стежинки, звичні для мешканців мікрорайону. І головне – ми максимально зберігаємо існуючі зелені насадження на території скверу. Проект розроблено так, що вирубки дерев, особливо хвойних порід, взагалі не передбачається. Навіть доріжки буде прокладено так, щоб мінімально були розчищені природні насадження», – каже Сергій Караванский.

Отож, тим, хто активно переймається долею зеленого острівця, забудовники обіцяють – новий сквер стане ще одним затишним куточком відпочинку для усіх броварчан, логічним продовженням загальної філософії компанії «Альянс Ново буд» стосовно навколишнього природного світу.

Ольга Підлісна

На цьому місці буде сквер! Ваші коментарі:

nadegda

Надія: «Часто буваємо тут з дітьми, повіт- ря чудове, зелені багато. Тут діти можуть доторк нутися до природи в первозданно- му стані. Якщо буде сквер, але по максимуму збе- режуть дерева – просто прекрасно! »

tetyana

Тетяна: «Такий куточок живої природи обов’язково потрібно зберегти. Ідея створення на цьому місці скверу ду- же доцільна і правильна. Підтримую, зви- чайно!»

svitlana

Світлана: «Чудова новина! Ми нещодавно виходили на суботник, прибирали цю тери- торію, дуже переживали, щоб не вирубали такий зелений куточок, де можна відпочи- вати з онуками. Думаю, мої діти будуть в за- хваті від такої новини!»

olena

Олена: «Приїхала в гості до маленької хрес- ниці і просто вражена красою зеленого ку- точка. З одного боку, мікрорайон сучасний, з іншого – такий прекрасний природний ку- точок. Якщо тут буде сквер, де можна відпо- чити та погуляти з дітками – це супер-ідея!».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ