БРОВАРИ -1
НБУ USD 27.24

У Броварах буде новий генплан!

12:06 – Четвер, 15 січня 2015
Багато років ви щасливо жили в тихому та затишному районі. З вікна будинку бачили мальовничий парк. Аж раптом зелені легені почали вирубувати, встановили паркан та почали будівництво чергового торговельного центру. На додачу вирішили, що дитячий майданчик у вашому дворі має «посунутись», аби звільнити місце для парковки. Ні, це не фільм жахів. Насправді - такі реалії сьогодення і це яскрава ілюстрація на тему: «Що може статися, якщо не знати Генерального плану забудови міста, у якому живеш». Саме в генплані можна знайти відповіді на питання - як буде розвиватись місто, де побудують дитсадок і школу, і чи не з’явиться прямо перед вікна ми хмарочос. Однак, є одне «але»... Якщо цей генеральний план законний та легітимний.

РНБО розбрату. Практика прийняття «диктаторських» законів у новій Раді

11:55 – Четвер, 15 січня 2015
25 грудня 2014 року Верховна Рада прийняла зміни до закону про Раду національної безпеки та оборони України. Чому це питання є нагальним та має цікавити пересічних громадян? Чому сама процедура прийняття Закону визвала шквал емоцій? Спробуємо розібратися.

Платники єдиного податку в 2015 році житимуть за новими правилами

11:42 – Четвер, 15 січня 2015
Податкові новації Кабінету Міністрів України не оминули і платників єдиного податку.

Податкова реформа або наскільки «схуднуть» кишені українців у 2015 році

11:32 – Четвер, 15 січня 2015
У переддень нового року, окрім Держбюджету, Верховна Рада України прийняла ряд законів, які допоможуть цей бюджет виконати. Серед іншого, уряд запропонував податкові нововведення (Закон України від 28.12.2015 р. №71-VIII), які повною мірою відображають ідею «затягнути паски». Чого ж врешті нам чекати?

Нам всім [censored]стець

12:06 – Четвер, 25 грудня 2014
«МінправдиУкраїни» починає свою роботу

Безповоротний депозит

11:44 – Четвер, 25 грудня 2014
Скоро українці не зможуть достроково забрати свої депозити

Котельні нетрадиційної орієнтації

11:37 – Четвер, 25 грудня 2014
Цьогорічна газова криза змусила українців перейти в режим жорсткої економії. 16 жовтня 2014 року Кабінет Міністрів затвердив план коротко - та середньострокових заходів щодо скорочення обсягу споживання природного газу на період до 2017 року. Стратегічний курс країни - за декілька найближчих років повністю відмовитися від російського газу.

Дивіться, хто пройшов?! Хто потрапив до Верховної Ради під знаменами БПП?

11:16 – Четвер, 25 грудня 2014
Повне «очищення» влади – головна вимога Майдану. Згадали? Ми тоді вимагали новій обличчя в політиці. Хотіли, щоб прийшли якісь освідченні професіонали, всі як один з західною освітою, прозорою біографією та «руками, які ніколи не крали». Натомість багато «нових облич» виявилися не такими вже й новими. А ті, хтовперше потрапили до ВР вже за неповні два тижні роботи відзначилися бійкою. Журналісти навіть зафіксували традиційне «чечетовське» кнопкодавство! У цій ситуації «демократичні сили» мають виглядати ну просто бездоганно! А що ж насправді? Навіть поверховий аналіз фракційних списків змушує серйозно замислитись над кадровим питанням. Почнемо з президентського блоку у Верховній Раді.

Чи буде світло в Броварах?

10:11 – Четвер, 25 грудня 2014
23 грудня в малій залі Броварського міськвиконкому відбулась спільна нарада з питань аварійних відключень електроенергії за участі керівництва міста, керівництва Броварського РП ПАТ «Київобленерго» та керівників підприємств міста.

Кінець світла – чому є світло в Києві і немає в Київській області?

08:55 – Четвер, 25 грудня 2014
Щодня з екранів телевізорів ми багато чуємо про енергетичну кризу та «віяльні» відключення. Чиновники називають об’єктивні причини цієї ситуації та закликають всіх нас економити електроенергію. В цей час, більшість жителів Київської області задають собі питання – чому вони змушені потерпати по кілька годин на добу при свічках, в той час, коли Київ світиться різнокольоровими вогнями вуличної ілюмінації. Безперечно статус столиці зобов’язує бути обличчям держави. Та чи можна «тримати обличчя» за рахунок життєдіяльності всієї країни?

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ