БРОВАРИ -1
НБУ USD 27.24

ПЕРШОКВІТНЕВЕ ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ БРОВАРЧАНАМ НЕ ДО СМІХУ

14:52 – Четвер, 19 березня 2015
З 1 квітня українцям буде не до жартів. У квитанціях на оплату комунальних послуг цифри зростуть у декілька разів. Причиною стрімкого зростання тарифів є, по-перше, вимоги МВФ, а по-друге, невідповідність ціноутворення їхній собівартості. Враховуючи майже щорічне підвищення цін на послуги ЖКХ, так і не зрозуміло, коли ж нарешті тарифи почнуть відповідати ринку. «Громадський ревізор» намагався порахувати, наскільки ж зросле «комуналка» у Броварах.

ГЕНЕРАЛЬНЕ ПРИБИРАННЯ

14:41 – Четвер, 19 березня 2015
Весна прийшла — вилізли «підсніжники». Звичайно, самі квіти у місті доведеться пошукати, а от сміття, яке довгі місяці ховалось під снігом, знайти не проблема. Приватний сектор, парки, дороги та тротуари усіяні пляшками, недопалками та іншим непотребом, яке люб’язно по собі залишили самі ж мешканці Броварів. Звичайно, такий стан речей не влаштовує нікого, тому у місті розпочинаються масові суботники. «Громадський ревізор» дізнався хто, як і де прибиратиме місто.

ЗЕМЛЯ ЙДЕ З-ПІД НІГ

13:59 – Четвер, 19 березня 2015
«Скажіть, а з якою метою стягується плата? – На капітальний ремонт Провала! Щоб не сильно провалювався!» Славнозвісна фраза вічно актуального твору «Дванадцять стільців» раптом актуалізувалася для броварчан. Адже деякі ділянки міста стали просто провалюватися. Пересвідчитися у цьому могли пішоходи, шлях яких проходив через вулиці Незалежності, Лагунової, а також Возз’єднання та Горького. Щоб зрозуміти, що сталося, наше видання звернулося до місцевих фахівців. Вони розповіли, чому земля йде з-під ніг та чи варто побоюватися подальшого «поринання» Броварів.

ЗЕМЛЯ І ЛЮДИ ТЕРИТОРІЇ, ЩО НЕ ОСВОЮЮТЬСЯ

13:46 – Четвер, 19 березня 2015
Чимало площ у приміській зоні Броварів, виділених свого часу для ведення городництва чи бізнесу, нині – як більмо на оці. Уявіть, особа взяла в оренду ділянку на 50 років, аби побудувати там, приміром, пекарню. Людина справно сплачує орендну плату, втім зиску від цього не багато – бізнес не розвивається, земля простоює, а місто не отримує нових робочих місць та надходжень у вигляді податків.

МАЙДАНЧИКИ-ВБИВЦІ? РЕВІЗІЯ ДИТЯЧИХ АТРАКЦІОНІВ В БРОВАРАХ

13:34 – Четвер, 19 березня 2015
Батьки та малеча нарешті дочекалися теплих днів, коли можна досхочу покататися на гойдалках й наліпити пасочок в пісочницях. Сучасних дитячих майданчиків в Броварах безліч. Їх, в основному, зводять за кошт спонсорів. Проте радість від такого дозвілля може бути перекреслена надзвичайними ситуаціями, які часто виникають з причини невідповідного стану майданчиків.

ПОВНА «ТАЙСТРА» ГРОШЕЙ ЗА ЗЕМЛЮ ПАРКУ «ПЕРЕМОГА» ЯК ОДНИМ МОЖНА, А ІНШИМ – ЗАСЬ

13:25 – Четвер, 19 березня 2015
Міський парк «Перемога» – справжня втіха для городян. Таким просторим та зручним місцем відпочинку у центрі може похвалитися далеко не кожне місто в Україні. На жаль, не всі мешканці можуть просто насолоджуватися чудовою можливістю провести час на свіжому повітрі у приємній атмосфері. Декому неодмінно треба робити зі спільного надбання «дзвінку монету». Ані хвилини не переймаючись, що такі дії порушують права всіх громадян. У цьому матеріалі йтиметься саме про таких персонажів – людей, які заради власного гаманця залюбки зіпсують життя оточуючих.

БРОВАРСЬКІ ПАРТИЗАНИ НЕ ДРІМАЮТЬ

12:41 – Четвер, 19 березня 2015
Із початком збройного конфлікту на Донбасі та подальшою агресією Росії з’явилася негайна потреба у військах територіальної оборони та перегляді законодавства, яке регулює їхню діяльність. Ця сила мала би стати дієвим помічником військових та зміцнити обороноздатність держави в цілому. Зважаючи на те, що ворог, вочевидь, не збирається обмежуватися захопленням частини Донбасу, роль резервістів у тилу, готових у будь- який момент взятися до зброї, лише зростатиме.

ШКОЛА №10 ДИРЕКТОР З ІННОВАЦІЙНИМ МИСЛЕННЯМ

12:25 – Четвер, 19 березня 2015
Школа, яка цього разу привернула увагу «Громадського ревізора», одна з найбільших у місті. Це ЗОШ №10, у якій навчається 1409 дітей. На перший погляд вона нічим особливим не відрізняється. Однак, нашим журналістам здалося, що освіта тут базується на інноваційному мисленні та сучасному рівні.

КВАРТИРИ ПІД ПРИЦІЛОМ: ПОРАДИ, ЯК УБЕЗПЕЧИТИСЬ ВІД ПОГРАБУВАНЬ

12:20 – Четвер, 19 березня 2015
Квартирні крадіжки – найпоширеніший вид злочинів. Вони складають у середньому більше 35% від загального числа кримінальних правопорушень. Хоча збільшення активності злодіїв припадає на літо, «домушники» не нехтують роботою і протягом року.

ЦЕ МОЖЕ СТАТИСЯ З КОЖНИМ

12:10 – Четвер, 19 березня 2015
Кому легше від затоплення квартири: сусіду на нижньому чи верхньому поверсі? Питання вельми риторичне. Чіткої відповіді на нього немає, адже, зрозуміти, хто більше постраждав, можна лише якщо знати обставини окремо взятого інциденту. Тому розглянемо обидва випадки, коли ви можете стати стороною конфлікту із затопленням.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ