БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.18

«ДЕМОКРАТІЯ» З ПРИСМАКОМ «СВОБОДИ» ХТО І НАВІЩО ВЛАШТУВАВ БІЙКУ В МІСЬКІЙ РАДІ?

09:49 – Четвер, 24 березня 2016
Безпрецедентний випадок стався в Броварській міській раді під час 12-ї позачергової сесії. «Громадський Ревізор» був, бачив і, після того, як відійшов від шоку, готовий поділитися із своїми читачами всіма подробицями «з передової»

ЮРІЙ ЧЕРЕДНИК: «ЗАВЖДИ ВИСТУПАЮ ЗА КОНСТРУКТИВНУ СПІВПРАЦЮ. АЛЕ З ЖОРСТКИМ КОНТРОЛЕМ З БОКУ ДЕПУТАТІВ»

09:36 – Четвер, 24 березня 2016
Події навколо Броварської міської ради – головний інформа­ційний привід у місті. Про це гово­рять фахівці, про це пишуть у ЗМІ та соцмережах, про це пліткують біля під’їздів. Саме так формується громадська думка. Хтось з усіх сил намагається висвітлити ситуації у чорному кольорі, мовляв, відбулась суцільна зрада. Хтось навпаки, вбачає перспективи для цієї ради нарешті почати працювати на користь Броварів. Істина, як завжди, десь посеред­ині. Але головне - у своїх висно­вках завжди опиратися лише на факти та думки компетентних особистостей. Сьогодні наш співрозмовник саме така осо­бистість – депутат Броварської міської ради Юрій Чередник.

ВСІ ДОРОГИ ПОЛІТИЧНОЇ КРИЗИ ВЕДУТЬ ДО НОВИХ ВИБОРІВ В БРОВАРАХ

09:30 – Четвер, 24 березня 2016
15 та 18 березня – ці дати нео­дмінно ввійдуть в історію бро­варського «парламентаризму». Бровари потрапили в ТОП-новини найвідоміших інформаційних порталів України.

«ЗА КИМ ЗАЙМАТИ?»: ЯК СТАТИ НА ЖИТЛОВУ ЧЕРГУ У БРОВАРАХ

09:17 – Четвер, 24 березня 2016
Вічне питання, яке зіпсувало відносини не одного покоління найближчих родичів – житлове. Чи можливо у Броварах сьогодні стати на житлову чергу і що для цього потрібно – дізнавався «Громадський Ревізор»

ПАЛАЦ ЧИ ХАТИНКА? КОМУ ЖИТИ У ВІДРЕМОНТОВАНОМУ ПІД’ЇЗДІ

09:13 – Четвер, 24 березня 2016
У Броварах 865 під’їздів, що знаходяться в комунальній власності. Із них близько 30 відсотків потребують капітального ремонту, а ще 50 – поточного. Але, як то кажуть, «фінанси співають романси». Тож пощастить в цьому році лише деяким. Кому саме - дізнавався «Громадський Ревізор»

КОЛИ В БРОВАРАХ ХОДИТИ НЕБЕЗПЕЧНО: АНАЛІЗ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНИХ ПРИГОД

08:59 – Четвер, 24 березня 2016
Кожен з нас щодня зі звичайного городянина хоч на декілька хвилин, навіть за наявності власного авто, стає ще й пішоходом. «Громадський Ревізор» вирішив поцікавитися – де та коли у Броварах пішки ходити та на авто їздити найнебезпечніше

Найбільш популярні

Середа, 25 березня 2020, 16:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ