БРОВАРИ +12
НБУ USD 27.37

УКРАЇНА В ЗАРУЧНИКАХ: ХОЛОДНИЙ ДУШ ЧЕРЕЗ НЕСТАЧУ ГАЗУ

14:12 – Четвер, 26 березня 2015
З 1 квітня Україна планує припинити закупівлю газу у Росії. Лунають голосні фрази, що необхідності купувати дорогий російський газ немає. Проте реалії зовсім інші. Органи місцевого самоврядування по всій країні отримали листи-повідомлення від облгазів з інформацією, що ліміти газу вичерпані. Тому на місцях вимагають відключитися від газових мереж і підготувати обладнання до пломбування. Чи означає це, що в Броварах з 1 квітня відключать гарячу воду та опалення?

ВАКЦИНАЦІЯ МАЛЮКІВ ПОРЯТУНОК ЧИ ЗАГИБЕЛЬ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА?

14:06 – Четвер, 26 березня 2015
Профілактичні щеплення – робити чи не робити? Комусь вони протипоказані, хтось тільки так думає, хтось відмовляється з принципових міркувань, а хтось вважає, що щеплення – це набагато більше зло, ніж захворювання. Останнім «доливають оливи до вогню» ЗМІ, які вже кілька років поспіль «вибухають» жахливими новинами про трагічні наслідки вакцинування. «Громадський ревізор» вирішив розглянути всі «за» і «проти» та дізнатися, як ставляться до вакцинації броварчани.

РЕЙДЕРСТВО ПО-БРОВАРСЬКИ ЧУЖЕ ДОБРО БЕРЕ ЗА РЕБРО

10:18 – Четвер, 26 березня 2015
Доля милувала Бровари від гучних захоплень чужої власності. Земельних самозахватів, на відміну від інших українських міст, вдається уникати. Можливо, тому що місто невеличке і всі у всіх на очах, тож будь-який більш-менш значущий «віджим» миттєво став би надбанням гласності. А може просто пощастило. У будь-якому випадку, попри дорожнечу землі, жоден негідник не зважився на свою «чорну справу» у місті.

СУБОТНИК У БРОВАРАХ ГРАБЛІ ТА РУКАВИЧКИ НАПОГОТОВІ

09:54 – Четвер, 26 березня 2015
В Броварах почали готуватися до приходу справжньої весни та пасхальних свят. Цими вихідними проходило масштабне прибирання міста. «Громадський ревізор» проїхався броварськими вулицями, аби на власні очі побачити, як проходять суботники.

БАСЕЙН ДЛЯ ОБРАНИХ ЧИ СТАНЕ «КУПАВА» СПРАВЖНЬОЮ ОЛІМПІЙСЬКОЮ БАЗОЮ?

09:43 – Четвер, 26 березня 2015
Дії попередньої влади в народі часто називають цирком. Але наразі цирк поїхав… Змінилося керівництво багатьох міських установ, в тому числі і броварського басейну «Купава». Саме про цей олімпійський об’єкт далі піде мова.

ШКОЛА №1 ІСТОРИЧНІ ТРАДИЦІЇ В АВАРІЙНІЙ БУДІВЛІ

09:16 – Четвер, 26 березня 2015
Перший номер не завжди означає лідерство. Іноді це просто данина історії. Сьогодні ми пропонуємо вам зануритися в історичне минуле та поблукати дерев’яними коридорами найстарішої школи Броварів.

У ЗДОРОВОМУ ТІЛІ – ЗДОРОВИЙ ДУХ! ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ СПОРТИВНУ СЕКЦІЮ ДЛЯ ДИТИНИ?

08:50 – Четвер, 26 березня 2015
«Громадський ревізор» продовжує досліджувати тему безкоштовних дитячих гуртків в Броварах. У цьому номері ми розкажемо про спортивні секції. Які види спорту пропонують дітлахам місцеві ДЮСШ та з якого віку краще розпочинати заняття? Про це ми поспілкувалися з фахівцями своєї справи.

МІЙ ПІД’ЇЗД – МОЯ ФОРТЕЦЯ

08:27 – Четвер, 26 березня 2015
До броварських ЖЕКів належить близько 800 під’їздів. Стан 320 з них не надто задовільний. Торік за кошти міського бюджету відремонтували лише 20. Тож, якщо такі темпи збережуться, аби привести до ладу всі під’їзди міста, знадобиться 16 років. «Громадський ревізор» проаналізував, скільки коштів виділяється на ремонти та яким чином вони проходять.

БРОВАРЧАНИ ПРОТИ МІЛІЦІЇ АВТОКРАДІЖКИ У МІСТІ Б’ЮТЬ РЕКОРДИ

08:10 – Четвер, 26 березня 2015
Злодії, які спеціалізуються на автівках, геть знахабніли. Торік поцупили залізних коней вдвічі більше, ніж у 2013‑му. Офіційно по Україні правоохоронці зареєстрували понад 10 000 випадків незаконного заволодіння транспортними засобами. Бровари також не пасуть задніх.

КОМУНАЛЬНА ГОЛОВОЛОМКА КАБМІН УДОСКОНАЛИВ ПОРЯДОК НАДАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСІДІЙ

08:01 – Вівторок, 24 березня 2015
Останнім часом вся Україна обговорює підвищення тарифів на комунальні послуги. Нові платіжки почнуть майоріти захмарними цифрами вже за місяць. Пенсіонери хапаються за голову, середній клас зайняв очікувальну позицію, бюджетники – розгублені. Уряд зі свого боку розповідає про нову формулу субсидій, за якою мало не половина населення зможе економити на комунальних платежах.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ