БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.18

«ПИТАННЯ З ДУШКОМ» ЕКСКУРСІЯ НА ОЧИСНІ СПОРУДИ

12:10 – Четвер, 02 квітня 2015
Що про каналізацію знає простий броварчанин? Це питання, від якого погано пахне та по якому є окрема стаття витрат у комунальних платіжках. «Громадському ревізору» вдалося побувати на броварських каналізаційних очисних спорудах. Наші журналісти побачили, яким чином працюють КОСи та в якому вони стані.

В БРОВАРАХ З’ЯВИТЬСЯ ГРОМАДСЬКА ПЛАТФОРМА «ВІДКРИТЕ МІСТО»

11:38 – Четвер, 02 квітня 2015
«Відкрите місто» – онлайн платформа, запроваджена на основі світового досвіду, яка дозволяє людям максимально швидко вирішувати господарські проблеми. По суті це Інтернет-сайт, який акумулює всі проблеми міста в одному місці. Такий сучасний проект співпраці мешканців та органів місцевого самоврядування може з’явитися і в Броварах. Тож «Громадський ревізор» вирішив розібратися, чим приваблива така громадська платформа.

РЕЙДЕРИ З ОСББ: ПРИХОВАНА МЕТА

11:22 – Четвер, 02 квітня 2015
Слово «рейдерство» не сходить з новинних стрічок останні декілька років. В основному його використовують до ситуацій із захопленнями підприємств. Проте стосується воно також і локальних випадків – як-то, наприклад, самозахват більшої прибудинкової території з боку об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. У Броварах, які стрімко розбудовуються та розвиваються, такі випадки те ж є.

НВК – СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА З ГАРАЖНИМ КООПЕРАТИВОМ НА ТЕРИТОРІЇ

11:03 – Четвер, 02 квітня 2015
«Громадський ревізор» продовжує досліджувати броварські навчальні заклади. В цьому номері ми розглянемо проблеми та досягнення Навчально-виховного комплексу. Вихованці колишньої школи №8 неодноразово виборювали перемоги на учнівських олімпіадах, а при цьому про проблеми з поведінкою у закладі пліткує ледь не все місто.

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ПЕНСІОНЕРИ ПІД НАТИСКОМ НЕПОВАГИ

10:36 – Четвер, 02 квітня 2015
Державні структури – це зазвичай великі черги, часто-густо зухвалі співробітники та й взагалі суцільне поринання у «радянщину». Таку картину наші журналісти побачили, прогулюючись коридорами Пенсійного фонду. Засмучені пенсіонери при цьому не згодні терпіти принизливого ставлення до себе та готові звертатися по допомогу до міської влади. Отже, починаємо екскурсію Броварським відділенням установи, яка вважається однією з найдефіцитніших в Україні.

БАСЕЙН ШКОЛИ №9 НОВОМУ ДИРЕКТОРУ Є НАД ЧИМ ПРАЦЮВАТИ

10:21 – Четвер, 02 квітня 2015
Ми продовжуємо розповідати історії броварських басейнів та про те, чи пішло на користь цим закладів призначення на керівні посади відомих спортсменів. Цього разу черга дійшла до КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр» – комунальне підприємство, на балансі якого перебуває басейн броварської школи №9 «Схід».

ЛІФТИ БРОВАРІВ ЗАСТРЯГЛИ У «ДЕВ’ЯНОСТИХ»

09:43 – Четвер, 02 квітня 2015
Ліфт – велике благо для мешканців багатоповерхівок. Якщо живеш вище 4 поверху, а ще й пакети з магазину тягнеш, то без нього аж ніяк. Проте в Україні є такі раритети, яким більше 25 років. Залізні коробки, які трясе зі сторони в сторону та в яких попалені кнопки, жахають багатьох. «Громадський ревізор» намагався зрозуміти, який стан ліфтового господарства у Броварах.

ДИТЯЧА ЗЛОЧИННІСТЬ – БРАК СІМЕЙНОГО ВИХОВАННЯ?..

09:26 – Четвер, 02 квітня 2015
Дорослі не завжди розуміють, що діти постійно мають потребу в захисті та любові з боку близьких. Лише в родині формується впевненість у собі та своїх можливостях, ціннісні орієнтири та світобачення. Від цього сьогодні практично звичним стає термін «дитяча злочинність», який існує не лише в юридичній літературі, а є частиною нашого життя.

БРОВАРЧАНКА НАТАЛЯ ПИГИДА ПІДКОРИЛА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ МАНЕЖ

09:01 – Четвер, 02 квітня 2015
Знай наших! Мешканка Броварів Наталя Пигида принесла Україні єдине «золото» на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у Чехії. Причому зробила це досить впевнено – 400‑метрову дистанцію 34-річна спринтерка здолала зі значним відривом від суперниць. Каже, перемогти допомогли прочухан від самої себе та патріотичні кольори. «Громадський ревізор» поспілкувався з чемпіонкою та дізнався, наскільки важким стало для неї її перше «золото».

ЗВІЛЬНЕННЯ ЗА ЗАКОНОМ ОБХОДИМО ПІДВОДНІ КАМЕНІ ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА

07:10 – Четвер, 02 квітня 2015
Криза в Україні торкнулася усіх сфер економіки. Закриваються підприємства, скорочують штати, люди лишаються без роботи. Лише в Броварах 30 охочих на одну вакансію.

Найбільш популярні

Середа, 25 березня 2020, 16:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ