«Великодні дзвони» весну розбудили

Неповторним святковим настроєм з року в рік заряджають глядачів вихованці та педагоги Палацу творчості дітей та юнацтва під час традиційного творчого дійства «Великодні дзвони»

У прагненні любові, злагоди та щастя

Розповідати про численні творчі колективи ПТДЮ легко і водночас непросто. Адже будь-які найяскравіші епітети не в змозі передати ту неповторну атмосферу, яку з року в рік створюють педагоги, режисери та вихованці цього закладу.
Традиційно, навесні мистецькі колективи влаштовують своєрідний творчий звіт, приурочений величному святу – Великодню.
«Назва цього заходу народилася вже дуже давно і стала традиційною, як і саме свято. Протягом року діти наполегливо та сумлінно удосконалюють свою майстерність, щоб досягти довершеності в обраній справі та подарувати глядачам частинку своєї душі. На цей період припадає і найвищий злет творчої праці художніх колективів Палацу творчості», – каже директор ПТДЮ Валентина Павлученко.
16 колективів, близько 700 учасників цьогоріч взяли участь у двогодинному дійстві. Майстерно виписана палітра різнобарвних номерів постійно тримала глядача у піднесеному захопленні. Художнє слово, що змушує затамувати подих та прислухатися до чуттєвого напівшепотіння, змінюють барвисті переливи юних сильних голосів. Креативні постановки народної хореографії з елементами контемпу органічно співіснують з запальними ритмами класичних бальних па. Юні початківці та досвідчені випускники разом зі своїми викладачами створили справжнє мистецьке диво.
«Те, що разом з дітьми на сцену виходять їх педагоги – це просто прекрасно! Таким чином вихованці мають змогу відчути ще більшу згуртованість всередині колективу, приклад керівника надихає дітей на нові звершення та перемоги. Я вважаю, що чудовий приклад викладацького колективу ПТДЮ має бути взір­цем для інших творчих закладів нашого міста», – каже начальник відділу культури Інна Савченко.

У новому «домі» – нове звучання та емоції

Серед блискучих колективів, які цьогоріч представили свої творчі здобутки на сцені Палацу творчості – улюблені глядачами народний вокальний ансамбль «Калинка» та народний хореографічний ансамбль «Галатея», зразковий театр народної пісні «Слов’яночка», талановиті зразкові хореографічні ансамблі «Каприз» та «Елеріна», самобутні танцювальні колективи – хорео­графічний колектив «Феєрія Денс» та ансамбль народного танцю «Броварчаночка», досвідчені хореографічні ансамблі «Вік­торія» і «Гармонія», гуртки сольного співу «Браво» та «SаnRis», гурток «Театр казок» та інші. Незважаючи на певну традиційність, цьогорічна концертна програма була особ­ливою. Вперше колективи готували звіт у власному новому домі, на своїй сцені.
«Відчуття неперевершені! Ми неначе переживаємо нове народження, стільки нових ідей, стільки проектів вже у думках! Ми не перестаємо дякувати міській владі за такі прекрасні умови для нашого закладу, за черговий старт, мистецький поштовх до нових звершень», – каже режисер дійства Ольга Микитюк.
Запрошені на захід гості, серед яких представники місцевої влади, керівники шкіл, садочків та закладів позашкілля, а також слухачі Університету третього віку, батьки та друзі вихованців творчих колективів не скупилися на захоплені відгуки.
«Щиро вражені тією атмосферою, яка панує у цьому закладі! Надзвичайно цікаве, яскраве та зворушливе дійство! Ви знаєте, декілька разів просто сльози на очі набігали, так це було душевно», – розповідає про свої емоції Валентина Олександрівна.
Судячи з піднесеного настрою, щирих емоцій та теплих посмішок, якими цього дня була вщент наповнена концертна зала, нових проектів чекати вже зовсім недовго.

Ольга Підлісна

velukodnidz1

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ