БРОВАРИ -1
НБУ USD 27.24

БРОВАРСЬКІ РИНКИ ЯКІСТЬ ГАРАНТОВАНО!

11:10 – Четвер, 16 квітня 2015
Найякісніша продукція – на офіційних ринках стверджували фахівці. Мовляв на відміну від «стихійки» , туди продукція потрапляє тільки після ретельних перевірок у лабораторіях. «Громадськи ревізор» перевірив, чи співпадає бажане з дійсністю на броварських ринках?

ЗЕЛЕНІ БРОВАРИ ПАРКІВ ТА СКВЕРІВ СТАНЕ БІЛЬШЕ

10:27 – Четвер, 16 квітня 2015
Чи звертали ви увагу, наскільки зеленим є ваше місто? Чи достатньо парків, чи є сквери у безпосередній близькості до будинків? А між тим, згідно із діючою постановою Мінрегіонбуду, озеленення всіх без виключення міст України повинно відбуватися відповідно до певних правил. Ними регламентується кількість зелених насаджень та встановлені норми на кожного мешканця.

БРОВАРЧАНКИ ЗАВОЮВАЛИ ТУМАННИЙ АЛЬБІОН

10:22 – Четвер, 16 квітня 2015
Сестри‑близнючки, 20‑річні Анна та Софія Купрієнко, народилися у Броварах. Закінчили ЗОШ №9 та броварську школу мистецтв. Про те, що займатимуться творчістю у Великій Британії, й не думали. Аня готувалася до вступу до КПІ, а Софія до Київського інституту імені Глієра. Втім, цим планам не судилося втілитися в життя. Після закінчення школи вони переїхали до Великої Британії. Вже два роки живуть у Лондоні, де створили гурт «Bloom Twins». Як моделі, вони позують для європейських глянців, навіть знялися в модному журналі Vogue. При цьому в Україні про дівчат майже не знають.

БРОВАРЧАНИ НА ВЕЛИКДЕНЬ МОЛИЛИСЯ ЗА МИР

10:10 – Четвер, 16 квітня 2015
У день воскресіння Христа з суботи на неділю місто не спало. А починаючи з третьої години ранку Бровари перетворилися на мурашник. Тисячі броварчан зі святковим настроєм поспішали з кошиками до храму. Святили, як і зазвичай, Паски, писанки, м’ясо, сіль та вино.

ГІМНАЗІЯ ІМЕНІ С. ОЛІЙНИКА ОСВІТА НА ВИЩОМУ РІВНІ

10:05 – Четвер, 16 квітня 2015
Мультимедійний комплекс в кожному класі, інтерактивн ідошки, два окремі комп’ютерні класи, «Інтернет‑кафе» у бібліотеці – учн ігімназії імені Степана Олійника навчаються за останніми технологіями. Проте, за якість потрібно платити. Цього разу «під прицілом» «Громадського ревізора» єдина у місті гімназія.

НЕДОТОРКАНИЙ МАНЕЖ ЯК УНІКАЛЬНА СПОРТИВНА СПОРУДА ПЕРЕТВОРИЛАСЬ НА БРУХТ?

09:57 – Четвер, 16 квітня 2015
В минулому випуску «Громадський ревізор» розповідав про жахливий стан спортивних об’єктів у Броварах та обіцяв більш детально розібратися в проблемах кожного з них. Розпочати своє розслідування ми вирішили з однієї з найболючіших локацій – легкоатлетичного манежу. Це унікальна споруда, яка вже 30 років виховує чемпіонів і при цьому на ремонт якої жодного разу не було виділено коштів.

ТУБЕРКУЛЬОЗ «КОСИТЬ» БРОВАРЧАН

09:44 – Четвер, 16 квітня 2015
За перший квартал поточного року в Броварському районі виявлено 44 нових хворих на туберкульоз. Серед них є діти. Ця цифра жахаюча, враховуючи те, що за весь минулий рік було зафіксовано 104 нових випадки захворювання. І це тільки офіційна статистика. Чому туберкульоз «полює» на броварчан та як його подолати?

ЗАБУТІ ГЕРОЇ НЕОГОЛОШЕНОЇ ВІЙНИ СПОГАДИ БРОВАРЧАНИНА З ПЕРЕДОВОЇ

09:37 – Четвер, 16 квітня 2015
«Герої не вмирають» – цей вислів сьогодні лунає звідусіль. Всі, від звичайних громадян до представників влади, пам’ятають та шанують тих захисників, хто, на жаль, назавжди залишився на фронті. Їм дають посмертні звання, на їхню честі відкривають меморіали. Однак в той же час часто забуваються ті, хто таки повернувся додому. Про непросте життя учасника АТО розповів нам броварчанин, боєць окремого 15‑го батальйону зв’язку Ігор Муратов.

П’ЯТА ХВИЛЯ МОБІЛІЗАЦІЇ ДОБРОВОЛЬЦІ У ПРИОРІТЕТІ

07:13 – Четвер, 16 квітня 2015
В Україні розпочалася п’ята хвиля мобілізації. Триватиме вона с 10 квітня по 1 травня. До 21 квітня військові комісаріати повинні провести оповіщення військовозобов’язаних та розпочати медкомісії. Броварський військкомат планує на цьому етапі призвати 250 солдат міста і району.

АБИ ГРОШІ КРАПАЛИ ЧОМУ ПЕРЕСЕЛЕНЦІ НЕ ПРАЦЕВЛАШТОВУЮТЬСЯ?

07:05 – Четвер, 16 квітня 2015
90 тисяч переселенців зі Сходу та Криму потребують роботи. У Міністерстві соціальної політики запропонували шляхи вирішення проблем безробітних. Там представили программу, за якою такі люди шукатимуть роботу. Для цього склали потрет типового переселенця. В майбутньому служба зайнятості візьметься перенавчати шахтарів та металургів, аби вони здобули ті професії, які їм до вподоби та затребувані роботодавцями.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ