БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.37

БРОВАРСЬКІ ДИТСАДКИ ЯКІ ПРОБЛЕМИ НЕ ДАЮТЬ СПОКОЮ МАТУСЯМ?

11:09 – Четвер, 28 вересня 2017
Квітень – саме час задуматись про те, в який дитсадок записати свою дитину на наступний навчальний рік. Кожна мати прагне, щоб її чадо потрапило до найкращого закладу, проте, як правильно його обрати? «Громадський ревізор» з’ясував, які проблеми сьогодні найбільше хвилюють «бувалих» матусь, проаналізував відгуки з різних дитсадків та виділив найбільш «болючі» питання.

МІСІЯ ЗДІЙСНЕННА З’ЯВИВСЯ ПЛАН БОРОТЬБИ ІЗ «ДОЗВІЛЬНОЮ» КОРУПЦІЄЮ

11:08 – Четвер, 28 вересня 2017
За один рік в Київській області Держземагентство видає 60 тисяч документів дозвільного характеру, Держархбудінспекція – 20 тисяч, а Держреєстр, важко уявити, 200 тисяч. При цьому, корупційний обіг коштів у цих структурах обчислюється цифрою у 200 млн гривень. Проте є надія, що ця гідра може бути подолана в недалекому майбутньому. Принаймні, так вважають засновники проекту «Стоп корупції у Київській області».

ВЕРХОВНА РАДА ДАЛА ВІДСІЧ АГРЕСІЇ РОСІЇ! ДЕЯКІ «ПАТРІОТИ» ПОКАЗАЛИ СВОЇ СПРАВЖНІ ОБЛИЧЧЯ

11:08 – Четвер, 28 вересня 2017
21 квітня 2015 року може увійти в історію українського парламентаризму як історична дата. Цього дня був прийнятий перший офіційний документ, який визначає конкретний день початку російської агресії проти України. 259 голосами була прийнята Заява Верховної Ради «Про відсіч збройній агресії Російської Федерації та подолання її наслідків».

ОПАЛЮВАНИЙ СЕЗОН БЕЗ ЕКСЦЕСІВ

11:08 – Четвер, 28 вересня 2017
Опалювальний сезон завершився і можна підвести попередні підсумки. Він був непростим з урахуванням обмеження ресурсів, військових дій та загального зменшення доходів населення. Проте Бровари, на противагу багатьом містам, можуть заявити, що перезимували без ексцесів.

«СТІЙ! ГОТУЙСЯ! ШЛЯХ ВІДКРИТО!» КОЛИ БРОВАРСЬКІ СВІТЛОФОРИ ПРАЦЮВАТИМУТЬ ЯК НАЛЕЖИТЬ?

11:07 – Четвер, 28 вересня 2017
Світлофори «сплять», і як наслідок пішоходи та автомобілі хаотично рухаються по дорозі та створюють небезпеку ДТП. Саме таку картину можна було спостерігати цими вихідними на перехресті Київської та Чорновола. Аби перейти вулицю, люди мали вмикати не лише здоровий глузд, а й інтуїцію, бо зазвичай у таких ситуаціях водії рідко збавляють швидкість. Відповідь у чиновників банальна: світлофор не працював, бо не належить місту.

«ЗЕЕЛАНДІЯ» В БРОВАРАХ КОНДИТЕРІВ КРИЗА НЕ ЛЯКАЄ

11:07 – Четвер, 28 вересня 2017
Економічна криза вдарила по багатьом українським підприємствам. Через нестабільність гривні, зменшення купівельної спроможності та хитку політичну ситуацію виробництва зупиняються одне за одним. Проте деякі продовжують успішно працювати. «Громадський ревізор» поспілкувався із керівниками таких підприємств та дізнався, як їм вдається виживати в такі непрості часи. В цьому номері ми розповімо вам секрет успіху ДП «Зееландія».

ЗОШ №9 ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНА ШКОЛА З ПРЕЦЕДЕНТОМ

11:06 – Четвер, 28 вересня 2017
Рівень знань, комфорт, вчителька, харчування, фінансові витрати, дорога до школи, оточення, гуртки та студії тощо. Важко знайти такий заклад, де б усі вимоги батьків були задоволені. Проте, якщо вашою рідною мовою є російська, то вам підійде хіба що броварська ЗОШ №9.

СТАДІОН «СПАРТАК» ЦЕНТРАЛЬНА СПОРТИВНА РУЇНА МІСТА

11:06 – Четвер, 28 вересня 2017
Ями на футбольному полі, закинута будівля з фільму жахів, пусті обшарпані трибуни та більш-менш прийнятні бігові доріжки. Саме так можна в декількох словах описати стадіон «Спартак» у Броварах, який є частиною бази олімпійської та паралімпійської підготовки. «Громадський ревізор» продовжує досліджувати спортивні об’єкти у місті.

ХАРЧО ІЗ ПРИСМАКОМ БОРЩУ СЮРПРИЗИ БРОВАРСЬКИХ РЕСТОРАНІВ

21:26 – Середа, 22 квітня 2015
Суші, паелья, різотто, піца і навіть традиційний український борщ. «Ми те, що ми їмо» – каже нам відомий вислів. Проте, як бути впевненим, чим саме нас годують? Ми віримо на слово, а наш необізнаний шлунок перетравлює сумнівну їжу за немалі гроші. До того ж, як бонус нам дістається невдоволений вираз обличчя офіціанта.

«ГРАКИ ПРИЛЕТІЛИ» ТАКСІ В БРОВАРАХ У КРАЩИХ АНЕКДОТИЧНИХ ТРАДИЦІЯХ

09:38 – Середа, 22 квітня 2015
«Славік, де тебе носить? Дівчата вже вийшли, бігом уже». З цього кумедного монологу від диспетчера одного з броварських таксі ми кепкували досить довго. Про те, що чуєш від «жіночок на дроті», можна цілу книжку написати. А от як справа з тими «славіками», які повинні вас довезти з пункту «А» до пункту «Б» та з автопарком?

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ