БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.18

ПОДАРУНОК ДОЛІ 24 БРОВАРСЬКІ РОДИНИ ОТРИМАЛИ БЕЗКОШТОВНЕ ЖИТЛО

08:34 – Четвер, 30 квітня 2015
Нарешті дочекалися. Броварчанам, які вже не перший рік стоять у черзі на покращення житлових умов, подарували квартири. Двадцять чотири щасливчика отримали ключі від двокімнатних та трикімнатних помешкань у новому житловому комплексі «Лісовий квартал». Серед них учасники АТО, працівники управління освіти, багатодітні родини, лікарі, спортсменка та інші.

ХТО ВИРУБУЄ ДЕРЕВА НА КИЇВСЬКІЙ?

08:26 – Четвер, 30 квітня 2015
Декілька тижнів поспіль тема вирубки дерев по вулиці Київській в районі напроти ТРЦ «Термінал» не сходить з вуст багатьох броварчан. Особливо знищенням зелених насаджень переймаються жителі прилеглих будинків. «Громадський ревізор» проаналізував, хто зрізає дерева і навіщо.

СУБОТНЯ ЗАГАЛЬНОМІСЬКА ЗАРЯДКА НА ПОСТІЙНІЙ ОСНОВІ!

08:17 – Четвер, 30 квітня 2015
Близько 50‑ти броварчан від малечі до дорослих зібралися 25 квітня в парку «Перемога» на ранкову зарядку.

ЩОБ ТИ ЖИВ НА ОДНУ ЗАРПЛАТУ! РЕВІЗІЯ ДОХОДІВ ОДНОГО НАРОДНОГО ДЕПУТАТА

08:11 – Четвер, 30 квітня 2015
Рахувати чужі гроші – не зовсім відповідає українським традиціям, однак європейський курс України вимагає прозорості і відкритості в роботі чиновників. Особливо це стосується народних депутатів, адже парламент має починати реформи з себе. «Громадський ревізор» вирішив проаналізувати декларацію про майно та доходи обранця 97 округу – Павла Різаненка.

«КИЇВГУМА»: ПЕРЕЇЗД У БРОВАРИ ОСУЧАСНИВ ФЛАГМАНА ГАЛУЗІ

07:51 – Четвер, 30 квітня 2015
Підприємство державного масштабу, лідер у галузі, найбільше по кількості працівників у Броварах. Все це про «Київгуму», яка з середини 2013 року базується у нашому місті. У травні цього року підприємство буде святкувати своє 85‑річчя. Плануються пишні святкування та багато гостей. Враховуючи вагомість події, «Громадський ревізор» вирішив розповісти читачам про те, як «живеться» «Київгумі» у Броварах.

ІГРИ РОЗУМУ ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ МАЙБУТНЮ ПРОФЕСІЮ

07:42 – Четвер, 30 квітня 2015
За статистикою кожен третій українець працює не за фахом. Причина полягає у тому, що ми часто обираємо не ту професію, керуючись порадами батьків, друзів або просто модою. Біда в тому, що в Україні досить велика кількість вишів випускають юристів та економістів. Результат відомий: або люди змінюють фах, «відмучившись» п’ять років у стінах Альма матер, або роками шукають роботу. І як показує практика місяцями оббивають поріг Центру зайнятості. Тут звісно в допомозі не відмовляють.

+/- 200 ГРАМІВ ЯК НА БРОВАРСЬКИХ РИНКАХ ОБВАЖУЮТЬ ПОКУПЦІВ

07:34 – Четвер, 30 квітня 2015
В одному з минулих випусків ми перевіряли якість продукції на ринках Броварів. На наш подив всі перевірені товари отримали відмінну оцінку. Проте чи на сто відсотків чиста совість у продавців? «Громадський ревізор» вирішив перевірити, наскільки чесні на броварський ринках ваги.

«ЧЕРВОНІ ВІТРИЛА» НЕПРИГЛЯДНИЙ САДОЧОК ІЗ ГАРНИМИ ВИХОВАТЕЛЯМИ

07:26 – Четвер, 30 квітня 2015
В минулому номері «Громадський ревізор» розповів читачам про найбільш болючі проблеми дошкільної освіти Броварів. Сьогодні ми починаємо цикл статей про окремі дитячі садочки. І перша наша розповідь про ДНЗ «Червоні вітрила». Наше знайомство з «Черво­ними вітрилами» було не досить позитивним. Майже скрізь по території розкидана земля, як на будівельному майданчику. До того ж, ворота відчинені для будь-кого, в тому числі і для асоціальних особистостей, або ж для проблемних підлітків, яким «славиться» сусідня школа №9.

ДП «ЖИТЛО» ЯК ПРИВАТНИЙ ЖЕК ПЕРЕТВОРИВСЯ НА КОМУНАЛЬНЕ ПЕКЛО

07:20 – Четвер, 30 квітня 2015
Усім, хто живе в багатоквартирних будинках, хоча б раз у житті доводилося мати справу з ЖЕКом чи іншими обслуговуючими компаніями. В тому числі і нині модними приватними експлуатаційними конторами.

БРОВАРСЬКІ ПЕРЕВІЗНИКИ ЗМІНЮЮТЬ МАРШРУТ БЕЗ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

07:14 – Четвер, 30 квітня 2015
Черга мало не до входу в метро. Так, ніби за безкоштовним хлібом, щовечора чекають Броварчани на маршрут №810. Людям уривається терпець. Маршрутки переповнені, стоячи, а то й, навіть, сидячи, їхати неможливо, ще й ходять автобуси поза розкладом та вкрай рідко.

Найбільш популярні

Середа, 25 березня 2020, 16:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ