БРОВАРИ +12
НБУ USD 27.37

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СЕРВІС ЯК У БРОВАРАХ ПРАЦЮЄ ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

10:18 – Четвер, 07 травня 2015
Прагнення осучаснити сферу надання послуг в Україні уряд розглядає як один з елементів боротьби з корупцією. «Громадський ревізор» вирішив відвідати броварський ЦНАП, аби на власні очі переконатися, що європейський сервіс – це реальність.

«СОВКОВИЙ СЕРВІС» ЧИ ВІДСУТНІСТЬ КУЛЬТУРИ ЖИЛЬЦІВ?

10:07 – Четвер, 07 травня 2015
Майже кожен українець, якому доводилося мати справу з житлово‑експлуатаційними конторами, знає – це головний біль та тотальна бюрократія. «Громадський ревізор» вирішив проаналізувати, як броварські ЖЕКи справляються з ісвоїми обов’язками.

«ОБРІЗАНІ» ПЕНСІЇ НЕПРАЦЮЮЧИМ ПЕНСІОНЕРАМ

07:07 – Четвер, 07 травня 2015
Працюючі пенсіонери в Україні уже змирилися з податковими нововведеннями і «віддають» 15% своїх виплат державі. А деякі просто звільнилися. Однак в квітні під загальні ножиці потрапило й немало тих, хто вже давно на заслуженому відпочинку.

ГАРАЖНЕ ПИТАННЯ І ДОСІ ВІДКРИТЕ КОЛИ ПРИБЕРУТЬ ГАРАЖІ З НВК?

06:57 – Четвер, 07 травня 2015
Ще до 19 лютого мали б прибрати всі гаражі з території освітніх закладів – таким було розпорядження міського голови. На календарі початок травня, а віз, чи то гаражі, і нині там. «Громадський ревізор» отримав лист від учениці НВК, яка схвильована цією ситуацією. Тож наші журналісти дізнавалися, в чому затримка і коли ж, нарешті, зникнуть злощасні «залізні коробки».

ЯК ПЕРЕЖИТИ КРИЗУ? ЕКСКУРСІЯ НА ТОВ «БРИЗ»

06:44 – Четвер, 07 травня 2015
В будь-яку пору року ми хочемо бачити у себе на обідньому столі свіжі овочі та фрукти. І бажано, щоб вони були не з Ізраїлю чи Африки, а наші – українські. Передові технології дозволяють задовольнити такі потреби, потрібно лише побудувати теплиці. «Громадський ревізор» побував на броварському підприємстві «Бриз», яке будує тепличні комплекси «під ключ».

«ДИРЕКТОР» СТИХІЙНОГО РИНКУ: ВСІ МІСЦЯ «КУПЛЕНІ»

06:38 – Четвер, 07 травня 2015
Ціни на продукти харчування – одна з найболючіших тем сьогодення. Помідори по 50 гривень, огірки – по 27, про фрукти годі й казати. Інфляція підкралася навіть до стихійних торгівців. «Громадський ревізор» вирішив проаналізувати, чи вигідно нині торгувати на «стихійці» та хто стоїть за кожної бабусею, яка торгує картоплею.

«ЯЛИНКА» САДОЧОК З УНІКАЛЬНОЮ ПРОГРАМОЮ

06:35 – Четвер, 07 травня 2015
Віддати малюка в державний дитячий сад або в приватний? А може обрати домашній чи просто залишити з нянею? Сьогодні мами замислюються про це чи не над колискою немовляти. В цьому випуску ми вирішили розповісти читачам про садочок з унікальною програмою «Ялинка».

КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ ХВОРИМ БРОВАРЧАНАМ У СВЯТКОВІ ДНІ?

06:30 – Четвер, 07 травня 2015
Травень – місяць свят. Не встигли оговтатись від одних вихідних, як одразу інші. За святковим графіком працюють всі державні установи, включаючи медичні. Проте, хвороби вихідних не мають. Куди ж бігти, якщо недуг застав вас зненацька?

ЖИТТЯ ПІСЛЯ ДЕМОБІЛІЗАЦІЇ ЯК БРОВАРИ ПІКЛУЮТЬСЯ ПРО СВОЇХ ГЕРОЇВ?

06:25 – Четвер, 07 травня 2015
Десятки тисяч мобілізованих українців нині перебувають в зоні бойових дій, де щодня ризикують власним життям. Їх називають героями, захисниками Вітчизни. Та чи не обмежиться їх визнання лише гучними словами з боку держави? «Громадський ревізор» довідався, як віддячують захисникам у Броварах.

ШКОЛА №6 ПРОСТЕ НЕ ЗНАЧИТЬ «ПОГАНЕ»

06:20 – Четвер, 07 травня 2015
Перед батьками, які мріють знайти для дитини найкращу школу, постає безліч питань. Що краще – звичайна ЗОШ чи гімназія? Чим спеціалізовані програми відрізняються від розвиваючих? Нарешті, чи існують школи, де навчання стало б для учня не тяжкою повинністю, а задоволенням?

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ