БРОВАРИ +28
НБУ USD 26.95

9 ТРАВНЯ У БРОВАРАХ: ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА МИРУ

11:58 – Четвер, 12 травня 2016
Весна багата на святкування, але є серед них день, який має особливе значення та викликає особливі емоції. 9 травня – День Перемоги над нацизмом, день закінчення Другої світової війни. Як відзначали це свято у Броварах бачив «Громадський Ревізор»

ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК В ПАРКУ «ПЕРЕМОГИ» ВІДНОВЛЯТЬ

11:51 – Четвер, 12 травня 2016
В 1994 році у місті Бровари з’явився перший яскравий та багатофункціональний дитячий майданчик – подарунок від міста-побратима зі Сполучених Штатів Америки Рокфорда. Протягом багатьох років цей комплекс був улюбленим місцем відпочинку для дітей та їх батьків. Однак, з часом гойдалки, гірки та інші пристосування для дитячих розваг вийшли з ладу.

«ТЕПЛОМЕРЕЖА» НАДАЛА РОЗ’ЯСНЕННЯ

11:46 – Четвер, 12 травня 2016
Щойно броварчанам почали приходити платіжки від КП «Броваритепловодоенергія» за квітень, як соцмережі вибух­нули обуреними коментарями. Опалення в оселях броварчан вимкнули 5 квітня, а в платіжках, за словами мешканців, суми про­сто шалені.

БРОВАРЧАН ЗАКЛИКАЮТЬ ДОЛУЧИТИСЬ ДО КРУГЛОГО СТОЛУ

11:45 – Четвер, 12 травня 2016
Міський голова Броварів Ігор Сапожко на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі закликає всіх небайдужих броварчан долучитися до відкритого обговорення щодо оновлення парку «Перемога». Всі бажаючи зможуть висло­вити свої ідеї і пропозиції під час круглого столу в міській раді.

НА ШЛЯХОПРОВОДІ ЗМІНЕНО СМУГУ РУХУ

11:42 – Четвер, 12 травня 2016
Роботи на шляхопроводі по вул.Онікієнка (Кутузова) у повному розпалі. Вже закінчено планові ремонтні дії на раніше перекритій для руху транспорту стороні шляхопроводу і зранку 11 травня транспортний потік почав рухатися по лівій смузі (напрямок руху не змінювався – з Масиву на Торгмаш). Об’їзд у зворотньому напрямку по вул. Вокзальній також залишається без змін.

СПІЛЬНИМ ПАТРУЛЕМ ЗАТРИМАНО ПРАВОПОРУШНИКА

11:20 – Четвер, 12 травня 2016
Декілька днів тому під час спільного засідання в мерії співробітників правоохоронних органів, громадських формувань та представників влади, було прийнято рішення запровадити спільне патрулювання міста полі­цією та деякими громадськими формуваннями, зокрема, ТОВ «Комкон-груп».

В УКРАЇНІ ПІДВИЩУЮТЬСЯ ТАРИФИ НА ГАРЯЧУ ВОДУ

11:15 – Четвер, 12 травня 2016
Таке рішення прийняла Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) на відкритому засіданні 5 травня 2016 року.

ХТО ОСТАННІЙ ЗА ТАЛОНОМ? СКІЛЬКИ НАСПРАВДІ ЧЕКАТИ ПРИЙОМУ ДО ЛІКАРЯ?

11:12 – Четвер, 12 травня 2016
Як би там не було, а послугами державної медицини, принаймні один раз, користувався кожен. Впевнені, що цей прийом запам’ятався скоріш за все не в найкращих кольорах. А все через довжелезні черги під кабінетами

ПІДГОТОВЛЕНА МАМА – ЗДОРОВА ДИТИНА НОВИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ ДЛЯ МАЙБУТНІХ МАМ

11:07 – Четвер, 12 травня 2016
Кожна вагітна жінка стикається з мільйоном проблем і нових вражень, з якими дуже часто неможливо впоратись без професійної допомоги

МАМИН HAND-MADE У БРОВАРАХ БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК ЗАВЗЯТИХ МАТУСЬ

10:50 – Четвер, 12 травня 2016
Саморобні прикраси, мило, косметика, іграшки та солодощі. Саме ці товари власного виробництва представили броварчанки на суботньому хенд-мейд ярмарку в парку «Перемоги». Як це було дізнавався «Громадський Ревізор»

Найбільш популярні

Останні статті

Середа, 08 липня 2020, 15:12

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ