БРОВАРИ -1
НБУ USD 27.24

Розпочати будівництво стане простіше.

14:52 – Четвер, 14 травня 2015
Президент України підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства».

ОДРУЖИТИСЯ ЗА 85 КОПІЙОК

10:41 – Четвер, 14 травня 2015
Весною традиційно розпочинається сезон весіль. Отже, враховуючи суспільний інтерес, журналіст «Громадського ревізора» побувала в ролі нареченої та проінспектувала роботу броварського РАГСу.

Як привабити нових пасажирів? рецепт «Автопас-К»

10:32 – Четвер, 14 травня 2015
В Україні чверть автобусів – «убиті». Проте є такі перевізники, які намагаються не просто оновити таксопарк, а й привабити до себе пасажирів новомодними придбаннями, приміром, безкоштовним WI-FI.Таку роботу, зокрема, проводить підприємство «Автопас-К».

МІСТО-МРІЯ 10 ІДЕЙ, ЯК НАБЛИЗИТИ БРОВАРИ ДО ІДЕАЛУ

09:34 – Четвер, 14 травня 2015
Ідеальне місто – утопія, про яку мріяли безліч архітекторів, філософів та художників зі світовими іменами. «Громадський ревізор» дізнавався, яким бачать у майбутньому своє місто броварчани.

ЗОШ №2 ШКОЛА НОВОГО ТИСЯЧОЛІТТЯ

09:08 – Четвер, 14 травня 2015
Експериментальна навчально-виховна робота, молодий педагогічний колектив, відомі випускники – «Громадський ревізор» побачив, що з себе представляє та з якими проблемами стикається загальноосвітня школа №2.

ХТО ТА ЯК В «ТЕРЕМКУ» ЖИВЕ

09:02 – Четвер, 14 травня 2015
«Громадський ревізор» продовжує перевіряти, наскільки правдиві відгуки про броварські ДНЗ на форумах. Цього разу «під прицілом» дитячий садок «Теремок».

РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ ІНСУЛЬТУ ЧИ ІСНУЄ ВОНА В БРОВАРАХ?

08:47 – Четвер, 14 травня 2015
В Броварах – «судинна катастрофа». Із року в рік кількість інсультів у місті та в районі тільки збільшується. «Громадський ревізор» дізнався, яким чином можна змінити статистику на краще та зробити процес одужання пацієнта ефективнішим.

ЗАРОБЛЯТИ НА ВІДХОДАХ УКРАЇНЦІВ ПРИВЧАТЬ СОРТУВАТИ СМІТТЯ

08:33 – Четвер, 14 травня 2015
Закон України «Про відходи» з 1 січня 2018 року вводить обов’язкове загальне сортування сміття. Проте населенню про це відомо мало. На прикладі компанії «Комунтранс- Бровари» ми розповімо, чому нині в Україні поводження з відходами перебуває на середньовічному рівні.

ЯМИ НА ДОРОГАХ ВІД ВОДОКАНАЛУ ХТО ПОВЕРНЕ АСФАЛЬТ?

07:17 – Четвер, 14 травня 2015
Із закінченням опалювального сезону в багатьох містах працівники водоканалу починають ремонт інженерних мереж. Розриті вулиці визивають багато нарікань. «Громадський ревізор» намагався зрозуміти, хто повинен асфальтувати дороги після ремонту.

ВІД ЧОТИРИЛАПИХ З ЛЮБОВ’Ю

07:05 – Четвер, 14 травня 2015
До Броварів вже вдруге завітав міжнародний фонд «4 лапи Україна». Протягом місяця вони навчатимуть мешканців, як правильно поводитись з безпритульними собаками та проводитимуть стерилізацію тварин у місті.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ