БРОВАРИ +12
НБУ USD 27.37

Проведено нараду з перевізниками

14:52 – Середа, 18 травня 2016
17 травня відбулась нарада з броварськими перевізниками. Основне питання, яке обговорювали на засіданні – технічний стан наявного автотранспорту та зовнішній вигляд водіїв.

ЧИ СТАНЕ ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА БЛАГОДАТНОЮ? ДЕКОМУНІЗАЦІЯ НАБЛИЖАЄТЬСЯ ДО БРОВАРІВ

02:27 – Четвер, 21 травня 2015
Багато вулиць у Броварах так чи інакше мають відношення до Радянського Союзу. З прийняттям закону про декомунізацію всі вони повинні бути перейменованими. Наскільки клопітка ця справа та чи на часі вона? Спробуємо розібратися.

МАФИ НОВОГО ТИПУ КОЛИ БРОВАРСЬКІ КІОСКИ ОТРИМАЮТЬ КОНЦЕПЦІЮ?

02:12 – Четвер, 21 травня 2015
Засилля кіосків різноманітного вигляду і форми та іноді в зовсім недоречних місцях вже давно хвилює броварчан. Упорядкувати зовнішній вигляд та розташування так званих МАФів має Комплексна схема розміщення тимчасових споруд, або як її ще називають – Концепція.

«БРОВАФАРМА» ВЕТЕРИНАРНІ ПРЕПАРАТИ ЗА ЄВРОПЕЙСЬКИМИ СТАНДАРТАМИ

01:50 – Четвер, 21 травня 2015
Декілька років тому урядом було прийнято рішення про запровадження обов’язкової сертифікації за стандартами GMP вітчизняних виробників ліків. Це надало можливість конкурувати на зовнішніх ринках та підвищило конкурентоспроможність. Запровадження цих стандартів потребує чималих капіталовкладень і це можуть дозволити собі лише потужні компанії. Одна з таких «Бровафарма».

ПО ЧІМ БАЛ ДЛЯ ПОПЕЛЮШКИ?

01:23 – Четвер, 21 травня 2015
Як виглядатиме головне свято року, випускники почали фантазувати ще з вересня. Втім школярам – фантазії, а батькам потрібно витратичася. Редакція «Громадського ревізора» вирішила дізнатися, як готуються до Випускного-2015 у Броварах.

ДВОКОЛІСНІ БРОВАРИ ЧИ ГОТОВЕ МІСТО ДО ВЕЛОДОРІЖОК?

01:16 – Четвер, 21 травня 2015
«Коли Броварами можна буде спокійно їздити на велосипеді?» «Чи з’являться у місті велодоріжки?» Листи з подібними запитаннями броварчани масово пишуть до нашої редакції.

ЯБЛУНІ, ГРУШІ ТА ІНШІ ПЛЮСИ І МІНУСИ «КАТЮШІ»

01:03 – Четвер, 21 травня 2015
Молодий педагогічний колектив, відремонтовані групи, доглянуте подвір’я та ціла кімната театрального інвентарю – таким наші журналісти побачили ДНЗ «Катюша».

ДАІ/Й БЕЗПЕКУ

00:41 – Четвер, 21 травня 2015
Україна на п’ятому місці серед європейських країн за рівнем смертності в ДТП. Основні причини аварій – керування в нетверезому стані та перевищення швидкості. Лише від початку року в Україні в наслідок ДТП загинуло 700 осіб. В Броварах, на щастя, жертв немає, а от постраждалих десятки.

ЗОЛОТА ГАРЯЧА ВОДА? АЛЬТЕРНАТИВИ – Є!

00:29 – Четвер, 21 травня 2015
Після невеликого перериву вже другий тиждень броварчани мають змогу насолоджуватись гарячою водою в оселях. Попри це, її споживання у місті знизилось майже вдвічі. «Громадський ревізор» дізнався, чому мешканці прикрутили «гарячі крани».

ЖИТТЯ В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ УМОВАХ. ЩО РОБИТИ, КОЛИ ДАХ ТЕЧЕ?

00:23 – Четвер, 21 травня 2015
Відвалюються шпалери, цвіль на вологих стінах, зіпсовані меблі та проводка – такі сюрпризи «дарують» мешканцям дахи будинків, що роками не знали ремонтів

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ