БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.18

ДИВІТЬСЯ І ЗАЗДРІТЬ – Я ГРОМАДЯНИН НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ! АБО ДЕЩО ПРО НОВІ ID-КАРТКИ

15:04 – Четвер, 21 січня 2016
Паспорт – основний, головний та найцінніший документ громадянина країни. Без нього, як кажуть, не оженитися, ні народитися, ні купити, ні продати. Віднині на території нашої держави будуть діяти паспорти у двох видозмінах. Про суть нововведення та кого воно стосуватиметься, дізнавався «Громадський Ревізор»

«ЕКСТРЕНА МЕДИЧНА» ОСЕЛИЛАСЬ В БРОВАРАХ

15:01 – Четвер, 21 січня 2016
Чи не при кожній зміні влади в державі чиновники МОЗу беруться за чергову реформу медицини. Зазвичай реформування болісно протікає і для медиків, і для пацієнтів. Однак, заплановані на 2016 рік зміни в роботі екстреної медичної допомоги на Київщині обіцяють значний прорив

ПРОБЛЕМИ «ТРАНСПОРТНОГО ЦЕХУ»

14:57 – Четвер, 21 січня 2016
Мабуть, більше, ніж на стан доріг, люди нарікають тільки на транспортне обслуговування. «Громадський Ревізор» вислухав чимало претензій та вирішив розібратися бодай у найбільш кричущих.

ВОДОХРЕЩА: ЯКА ВОДА В БРОВАРСЬКІЙ ОПОЛОНЦІ

14:51 – Четвер, 21 січня 2016
Водохреща – третє найбільше свято новорічно-різдвяного циклу. 19 січня біля озера в парку «Приозерний» яблуку ніде було впасти. Усе чули та бачили, однак пірнути цього року не наважилися, журналісти «Громадського Ревізора»

ОСОБЛИВИМ ДІТЯМ – ОСОБЛИВУ УВАГУ ЯК У БРОВАРАХ «ПЕРЕВИХОВУЮТЬ» ДІТЕЙ ІЗ ДЕВІАНТНОЮ ПОВЕДІНКОЮ

14:49 – Четвер, 21 січня 2016
Пам’ятаєте дитячий віршик про добре і погане? Зараз діти за відповідями здебільшого приходять не до батьків, а до Інтернету. Та чи справді «добрі» речі вони там дізнаються? Як у сучасному розбещеному світі виховати гідну особистість дізнавався «Громадський Ревізор»

Найбільш популярні

Середа, 25 березня 2020, 16:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ