БРОВАРИ -0
НБУ USD 27.24

Новий податок на нерухомість: броварський приклад

11:52 – Четвер, 22 січня 2015
Нещодавно, спілкуючись з одним дуже авторитетним бухгалтером, який працював ще за часів Президента Кравчука, почув цікаву думку. Мовляв, коли він вивчав ще декрети Кабміну про ПДВ та прибутковий податок, то дивувався, як можна писати таку дурню. Тепер вже нічого не дивує …

Всім мобілізуватись! Хто з броварчан поповнить ряди української армії?

11:28 – Четвер, 22 січня 2015
В Україні оголошена четверта хвиля часткової мобілізації. Вона необхідна для доукомплектації військових лав у зоні АТО, а також аби дати можливість відпочити мобілізованим за попередніми призивами. Як стверджують у Міністерстві оборони, ряди військових на першому етапі мають поповнити близько 50 тисяч українців. Серед них 250 мешканців Броварського району.

Тепловий лічильник: інвестиції, що заощаджують

11:17 – Четвер, 22 січня 2015
В теперішніх умовах, коли країна практично перебуває у стані війни, а через активні бойові дії на сході України ще й переживає дефіцит енергоносіїв, логічним та зрозумілим кроком від населення було б навчитись економніше користуватися наявними ресурсами.

На вуличне освітлення у Броварах потрібно мінімум 280 тисяч гривень

11:12 – Четвер, 22 січня 2015
Броварчанам замість ліхтарів світять хіба що зорі. Комусь романтично, а комусь – лячно. Переходити дорогу навіть на пішохідному переході смертельно небезпечно. До того ж, понад половина ДТП трапляється у темну пору доби, констатують у ДАІ. А між тим, через недостатнє освітлення та погані дороги щороку в Україні гине понад п’ять тисяч людей.

Лікування по-новому

10:58 – Четвер, 22 січня 2015
Медична реформа в Україні стартувала у 2012 році. Із самого початку вона наражалася на тотальне нерозуміння і що гірше – на небажання щось змінювати.

Пігулка від федералізації. В Україні стартувала реформа децентралізації влади

10:43 – Четвер, 22 січня 2015
Децентралізація - одна з ключових реформ, яку Україна обіцяє розпочати вже декілька років поспіль. По-перше, це позитивний фактор для потенційних інвесторів. По-друге, реформа впливає на зростання місцевої економіки і виступає «приманкою» для людей, охочих вкладати гроші у виробництво в тому чи іншому регіоні.

Скандал у броварській школі – хто винен і як жити далі?

10:08 – Четвер, 22 січня 2015
Резонансна подія з учнем броварського НВК набула масово розголосу у прямому ефірі одного з центральних українських телеканалів. Бажання матері якнайшвидше покарати винних призвела до того, що восьмирічний хлопець став «місцевою знаменитістю». Подробиці неприємного інциденту «обсмоктують» ледь не у кожному дворі міста. Як і особисте життя родини. Матір звинувачують у недбалому ставленні до дитини. Сам постраждалий уникає спілкування через психологічну травму. Батьки ж інших школярів занепокоєні тим, що їхні обурені діти можуть вчинити самосуд над кривдниками.

У гонитві за кращим життям. Як живуть переселенці у Броварах

09:57 – Четвер, 22 січня 2015
Стати вимушеним переселенцем – це, мабуть, одна з найстрашніших речей, яка може відбутися з родиною. Зараз фраза «переселенець із зони АТО» на слуху у кожного українця. Хтось їм співчуває, хтось вважає, що потрібно обмежити міграцію всередині країни. У будь-якому випадку – байдужих немає.

Приватизація чи штучне банкрутство. Що відбувається із Заводом порошкової металургії?

09:44 – Четвер, 22 січня 2015
Коли Україна перебуває у стані війни, дуже важливою є підтримка оборонної галузі та вітчизняного виробника. Варто робити акцент на тому, щоб переорієнтувати заводи, які звикли працювати з Росією, на внутрішній ринок та завантажувати їх державними замовленнями. Проте на ділі «не так сталось, як гадалось».

Водохреща в Броварах: непогода не зіпсувала свята

09:27 – Четвер, 22 січня 2015
Відсутність хрещенських морозів не завадила броварчанам «очиститись» від гріхів. Вже традиційно віруючі мешканці міста 19 січня скупалися в освяченому озері у парку «Приозерний».

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ