БРОВАРИ -1
НБУ USD 27.24

Іграшкова мафія в Броварах Розваги в обхід закону

16:02 – Четвер, 26 травня 2016
Дитячі іграшкові машинки на Майдані Свободи. Міська влада проти, батьки проти, а машинки стоять. Чому? Розбирався «Громадський Ревізор»

Вшанування пам’яті броварських янголів – воїнів, щозагинули у зоні АТО

15:53 – Четвер, 26 травня 2016
Сьогодні у Броварах відкрили пам’ятну дошку загиблим воїнам-героям, що полягли в зоні АТО – Дмитру Янченку та Сергію Москаленку. Обидва були броварчанами, обидва навчалися в ЗОШ №2, обидва віддали своє життя за Україну.

«Лідер року» вразив високими результатами

15:51 – Четвер, 26 травня 2016
Що посієш, те й пожнеш! 25 травня плоди досить щедрого врожаю, результати наполегливої праці, в рамках зборів «Лідер року 2015–2016» пожинали голови учнівського самоврядування міста. Відбувся цей захід в стінах Броварської СЗОШ № 7.

Море, гори, санаторій – і все безкоштовно! Хто відпочиватиме за кошти бюджету

15:45 – Четвер, 26 травня 2016
Безкоштовний сир буває тільки в мишоловці – це давно відомо. Однак, якщо говорити про відпочинок та оздоровлення за рахунок бюджетних коштів, даний стереотип руйнується повністю. Судіть самі.

Капітальний ремонт «Приозерного» Яким буде парк після оновлення?

15:26 – Четвер, 26 травня 2016
Ще з минулого року на озері у «Приозерному» працює техніка, розчищають дно, берегову смугу, вивозять пісок і очерет. «Громадський Ревізор» вирішив поспілкуватися із виконавцем робіт – КП «Бровари-Благоустрій», аби дізнатись, що вже зроблено, а також почути про подальші плани з оновлення і облагородження парку

Марафон з підготовки до випускного вечора на фініші!

15:16 – Четвер, 26 травня 2016
В той час, як майбутні випускники обирають вбрання та зачіски, організатори щорічного святкування проводять репетиції офіційної частини

Рахунок на секунди АБО ЗМАГАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ FIT&SHOOTING

15:12 – Четвер, 26 травня 2016
На території навчального центру Center-A, що у смт Димитрово під Броварами, знову лунають гучні постріли. Це учасники та організатори готуються до змагань за програмою Fit&Shooting. Симбіоз кросфіту – екстремальної системи загальної фізичної підготовки – та стрільби, як виявилося, вже встиг вибудувати коло прихильників. На змагання завітали 28 учасників із різних країн.

«Творча особистість» у галузі культури хто підкорив мистецький Олімп

14:48 – Четвер, 26 травня 2016
Без особливого пафосу, але щиро та тепло 19 травня у Броварській міській дитячій школі мистецтв вітали майбутню культурну еліту країни. Саме так, адже діти, які цього дня приймали вітання, безперечно, вже зробили помітний вклад у мистецьку скарбничку міста, а в майбутньому, хай і не кожен, але обов’язково прославить Бровари своїми успіхами на шляху до мистецького Олімпу.

«Троянда духовна» фестиваль, що єднає серця

14:38 – Четвер, 26 травня 2016
Атмосфера релігійної толерантності щороку навесні має своє матеріальне втілення. Фестиваль християнської творчості «Троянда духовна» – явище унікальне на теренах не тільки Київщини, а й держави загалом.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ