БРОВАРИ -1
НБУ USD 27.24

Відпочивайте на воді яскраво, але безпечно!

14:59 – Четвер, 14 липня 2016
З настанням спеки, більшість шукає порятунку у приємній прохолоді води. Але, щоб приємний відпочинок не завершився прикрим інцидентом або навіть трагедією,  слід знати та дотримуватися основних правил безпеки. Коли одні плавають спокійно, іншим правила не писані –  дай пострибати «бомбочкою» або ж помірятися витривалістю у запливах  на дальню дистанцію.  А от про наслідки такого активного відпочинку думають у такі моменти, на жаль, не всі.

ДАБК в Броварах: створили, запустили. Працює?

14:37 – Четвер, 14 липня 2016
«Громадський Ревізор» вирішив підвести перші підсумки роботи Броварського відділу державного архітектурно-будівельного контролю

Болючі шрами благоустрою

14:35 – Четвер, 14 липня 2016
Чи може місто залишатися бездоганно ошатним 24 години на добу? Звичайно ж, ні. Практично щодня щось ремонтується, перекопується та перекривається. А після закінчення робіт залишаються глибокі рівчаки, глина на зелених зонах та провалля в дорожньому покритті…

Пити чи не пити: водопровідна вода у Броварах

14:22 – Четвер, 14 липня 2016
Народна мудрість стверджує: «Скажи мені, що ти п’єш, і я тобі скажу – хто ти!». Питання якості водопровідної води в останні тижні стало надзвичайно актуальним. Броварчан цікавить, чи може отруєння, подібне до того, що було в Ізмаїлі, повторитися у нас, а води забрудненої річки Остер – потрапити до Десни. Чи мають сенс хвилювання – з’ясовував «Громадський Ревізор»

Сам собі інженер, сам собі кочегар Чи можна перейти на індивідуальне опалення

13:56 – Четвер, 14 липня 2016
Чи можливо частково відмовитися від послуг тепломережі та встановити індивідуальне опалення в своїй квартирі? Питання складне та неоднозначне. Давайте розбиратися разом.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ