БРОВАРИ +12
НБУ USD 27.37

ГОРИМ?!!! – НЕ ГОРИМ!

15:26 – Четвер, 28 липня 2016
З настанням спекотних літніх днів зростає ризик вогневої небезпеки. Високі температурні показники вуличних градусників відповідно свідчать і про високу вірогідність загорання різного роду об’єктів. Добре розуміючи, що місто повинно завжди бути на 100% відсотків готовим до нештатних ситуацій, вже на початку літньої пори у Броварах було здійснено цілу низку заходів, що допоможуть забезпечити порядок та унеможливити випадки виникнення пожеж. Розглянемо декілька наймасштабніших

З ТУРБОТОЮ ПРО КОЖНОГО БРОВАРЧАНИНА

11:34 – П’ятниця, 22 липня 2016
В умовах складної суспільно-політичної ситуації держава заощаджує, як може. У Міністерст ві соціальної політики України давно замислюються над тим, що громадянам замість пільг доцільніше видавати певну кількість грошей. При цьому враховуючи сукупний дохід родини. Але чи вистачить їх на покриття всіх нагальних потреб?

ПІДСУМКИ РОБОТИ КОМУНАЛЬНОГО РИНКУ

10:57 – П’ятниця, 22 липня 2016
Вже місяць пройшов з початку експерименту спецвідділу з впорядкування стихійної торгівлі по бульвару Незалежності.  «Громадський Ревізор» вирішив підвести перші підсумки.

НУ, ДУМАЮ, ПОЧАЛОСЬ! СЕЗОННА ТОРГІВЛЯ У РОЗПАЛІ

10:50 – П’ятниця, 22 липня 2016
Літо – ідеальна пора для торгівлі. Продуктами, що користуються найбільшим попитом у сезон спеки, є прохолодні напої, морозиво, фрукти. Одна справа, якщо ви купуєте у магазині чи на базарі, де їх перевіряють. Зовсім інше, коли маєте намір придбати товар на стихійній торговій точці.

ПОДВІЙНА ПЕНСІЯ: МІФ ЧИ РЕАЛЬНІСТЬ?

10:41 – П’ятниця, 22 липня 2016
В Україні не так давно виникло поняття «пенсійний туризм». Звичайно, випадки в житті можуть бути різними і те, що держава не залишає напризволяще переселенців, є безумовно позитивним. Щоправда, є й ті, хто цією «добротою» користується у своїх цілях. Тому у Броварах, як і по всій країні, запроваджуються деякі нововведення, покликані урегулювати ситуацію.

ЛІЧИЛЬНИК У ВЕРТИКАЛЬНІЙ СИСТЕМІ ОПАЛЕННЯ: МОЖЛИВО ЧИ НІ?

10:36 – П’ятниця, 22 липня 2016
З приходом осінньо-зимового періоду, більшість мешканців замислюється над тим, як зекономити на рахунках з тепломережі. Адже суми за тепло складають питому вагу всієї ьплати за «комуналку». Про облаштування індивідуального опалення в окремо взятій квартирі або в багатоквартирному будинку ми розповідали в минулому номері «ГР», а сьогодні мова йтиме про індивідуальний облік тепла.

НОВИЙ ПРОЕКТ – «ЛІВИЙ ХУК» ПО КИШЕНІ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ

10:27 – П’ятниця, 22 липня 2016
Перейти на повністю «автоматизовану» систему життя, коли через комп’ютери можна вирішити будь-яке питання, не виходячи з дому, мріє, мабуть, увесь світ. Надихнувшись роботою системи державних закупівель «ProZorro», у нашому місті з’явилася ідея автоматизувати головні види громадських послуг. Безумовно, нові проекти та впровадження їх у життя – це позитивний і корисний досвід. Але «життя» програми на папері і на практиці – це дві різні речі. Давайте розбиратись

ГЕМОДІАЛІЗ ДАРУЄ НАДІЮ БРОВАРСЬКІ ПЕРСПЕКТИВИ

06:32 – П’ятниця, 22 липня 2016
У Національному реєстрі Міністерства охорони здоров’я – понад півмільйона українців з хронічною хворобою нирок. На V стадії її розвитку пацієнти потребують замісної ниркової терапії, яка передбачає різні комбінації методів – гемодіалізу, перитонеального діалізу або трансплантації нирки.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ