БРОВАРИ +15
НБУ USD 26.7

Ігор Сапожко: «Нам всім потрібна абсолютна відвертість та відкритість, аби ухвалювати правильні рішення»

17:27 – П’ятниця, 20 березня 2020
Коронавірусна інфекція COVID-19 є першою потенційно контрольованою пандемією в історії людства. Такий висновок фахівців ВООЗ свідчить про нібито здатність сучасної науки достойно протистояти хворобі. Чи так є насправді? Зараз черга України це довести. Президент, Верховна Рада та Кабмін запропонували безпрецедентні заходи для запобігання поширення вірусу. Проте багато чого буде залежати від рішень, що ухвалюються «на місцях». Наскільки Бровари готові боротися з COVID-19? Це питання ми спрямували Броварському міському голові Ігорю Сапожку.

Маршрутки на Київ не курсують, по Броварах діють обмеження

17:23 – П’ятниця, 20 березня 2020
З 18 березня до 03 квітня було припинено транспортне сполучення Бровари-Київ. Власниками автотранспортних підприємств, які здійснюють регулярні міжміські перевезення сполученням Бровари-Київ прийняли таке рішення після наради з мером міста Ігорем Сапожком на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211.

Позачергова серія міської ради: 3,5 млн. на попередження коронавірусної хвороби

17:14 – П’ятниця, 20 березня 2020
Замість запланованої на 19 березня чергової сесії міськради депутати зібрались для розгляду першочергових питань у вівторок, 17 березня. Натомість чергову сесію перенесли на невизначений термін, вона буде проведена після припинення карантинних заходів.

Протипандемічні заходи в Броварах посилюються!

17:06 – П’ятниця, 20 березня 2020
В умовах швидкого поширення короновірусу в світі та Україні мер Броварів Ігор Сапожко 16 березня підписав два розпорядження, якими запроваджено додаткові протиепідеміологічні заходи.

Ніна Хорошаєва: «Повна мобілізація медичної сфери Броварів – єдина можливість подолати вірус»

16:01 – П’ятниця, 20 березня 2020
Нова очільниця Броварського відділу охорони здоров’я Ніна Хорошаєва обійняла свою посаду у доволі важкі часи, коли світом вирує пандемія COVID-19, а від лікарів чекають рішучих дій. «Громадський ревізор» поспілкувався з Ніною Євгенівною та дізнався, як саме Бровари планують боротися з коронавірусом, що чекає на лікарів та пацієнтів та чи не стане карантин іще жорсткішим.

Будьмо обізнаними: план дій, якщо ви захворіли

15:48 – П’ятниця, 20 березня 2020
Оголошення карантину в столиці та Броварах стало причиною появи масових панічних настроїв. Особливо тяжко доводиться тим, хто почав помічати у себе симптоми застуди. Починають з’являтися нав’язливі думки: а чи не зачепила мене пандемія? «Громадський ревізор» поспішає заспокоїти читачів та надає детальний алгоритм дій для тих, хто захворів під час карантину.

Як отримувати пенсії, соцвиплати та субсидії під час карантину?

15:33 – П’ятниця, 20 березня 2020
МОЗ України рекомендує під час карантину притримуватись домашнього режиму та користуватись он-лайн ресурсами, мобільними додатками для вирішення побутових і робочих питань. Але є категорія населення, якій це досить важко реалізувати - пенсіонери. В даних умовах, вони не лише найбільш уразливі до нового вірусу, але й особливо незахищені у випадку збоїв роботи державних структур. Як працюватимуть і чи працюватимуть взагалі пенсійний фонд, управління соціального захисту та листоноші, які доставляють пенсії в Броварах найближчим часом дізнавався «Громадський ревізор».

Позачергове засідання Верховної Ради: першочергові заходи в боротьбі з COVID-19

15:25 – П’ятниця, 20 березня 2020
17 березня, Верховна Рада України зібралась на позачергове засідання та ухвалила чотири Закони України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).

Дистанційне навчання для школярів. Як броварські школи вирішили це питання

10:53 – П’ятниця, 20 березня 2020
Організовувати навчання школярів під час карантину школам Броварів доводиться не вперше. Однак, за неповні три місяці нового року, наші учні вже вдруге ідуть на вимушений «відпочинок». Три тижні карантину – термін доволі серйозний, навіть коли на нього припадають весняні канікули. Яким чином підійшли до виконання рішення міського голови навчальні заклади Броварів та як організовують дистанційне навчання у школах, дізнавався «Громадський ревізор».

Терцентр в умовах карантину: як обслуговуватимуть самотніх пенсіонерів

10:33 – П’ятниця, 20 березня 2020
Броварський міський територіальний центр соціального обслуговування, в умовах карантину та підвищеної епідситуації, перейшов на новий графік роботи. Подробиці про те, які послуги можна буде отримувати у центрі, а які на певний час припиняються, розповіла «Громадському ревізору» директор Діана Лудченко.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ